Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Makej a nebudeš hnít. Bolan z Mandrage ukázal Víťovi Starému, jak válčit s démony

Zdroj: archiv Pepa Bolan / reprofoto
+ Dalších 23 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Osud slavného zpěváka z kapely Mandrage, která nedávno pozastavila hudební činnost, mnoha slavným tvářím není lhostejný. Vít Starý (30) bojuje se svými démony a v posledních měsících prošel proměnou, že by jeho vizáž nezměnil ani měsíční pobyt na estetické klinice. Zkrátka Vítka dostaly jeho návyky na dno. A jeho kolega z kapely Pepa Bolan (44) ukázal, jak s démony lze skoncovat.

Každá droga nejdříve člověku dává, ale pak si mnohonásobně bere zpět. Pervitin i alkohol zničily už mnoho životů, změnily mnoho tváří i osudů. V zákulisí hudební branže se mluví o tom, že Vítek Starý začal své psychické propady řešit drogami. Což tak nepřímo potvrzuje i jeho vzhled.

Se závislostí jde ale bojovat. A o tom ví i Vítkův kolega z Mandrage, který raději než aby si „šňupnul“, jde cvičit. A to pod vedením slavného kulturisty Filipa Grznára, který se proslavil i na známém videokanálu YouTube.

Bolan ví, jak na démony

„Filip má sice trochu radikálnější názory i slovník (pokud to mohu nazvat takto slušně), ale trénink je s ním vždycky perfektní a do vysílení. Všichni tihle Grznárové apod. mají v jednom pravdu. Pokud přestaneš tělo používat, tak hniješ a pohyb je i nejlepší recept na udržení čisté hlavy. Já to takhle praktikuji už přes 25 let a zatímco někteří vrstevníci už jezdí pravidelně do servisu, já pouze měním letní a zimní gumy a jedu dál,“ uvedl ke svému cvičení Bolan, který tak trošku možná poukázal na smutnou skutečnost, že kolega z Mandrage, kvůli jehož životnímu pádu ukončila nedávno kapela svou činnost, by se měl od bahnitého dna odrazit.

Víťa musí ale nejdříve chtít sám. A všichni věří, že je bojovník. Byla by totiž škoda, kdyby svůj velký talent promarnil. V minulosti se to už některým hvězdám showbyznysu stalo. Své démony krotí Martin Kocián i zpěvák Michal Penk.

Starému se nedávno snažil pomoci i Filip Grznár, který vyslal vzkaz: První pomoc pro Víta Starého z Mandrage: Kašli na pervitin! Pomohu ti, říká kamarád Filip Grznár.

Související články

Další články