Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Make-up versus realita: Za dokonalou tvář v SuperStar vděčí Patricie Pagáčová profesionálům

Make-up versus realita: Za dokonalou tvář v SuperStar vděčí Patricie Pagáčová profesionálům
Zdroj:
+ Dalších 12 fotografií
Kráska z poroty
Že make-up dokáže opravdu hodně, ví snad každá žena. Jasnou ukázkou toho, jak líčidla dokážou proměnit k lepšímu, je jedna z porotkyní SuperStar. Patricie Pagáčová (31) nemá úplně dokonalou pleť, ale za pomoci šikovných make-up artistů se dokáže proměnit v prvotřídní krásku.

Herečka Patricie Pagáčová si letos vyzkoušela pro ni úplně něco nového. Zasedla mezi porotce v pěvecké soutěži SuperStar, kde v prvních kolech rozhodovala společně s Pavolem Haberou (58), Monikou Bagárovou (25), Leošem Marešem (44) a Mariánem Čekovským (43) o osudu soutěžících.

Síla make-upu

Někdejší hvězda Ulice Pagáčová není ve skutečnosti ošklivá, ale zároveň to není žádná Bella Hadid, která byla vědci jmenována za nejkrásnější ženu planety. V pořadu SuperStar se Pagáčová vždy objevovala perfektně upravená. Pokaždé měla krásný make-up, který byl podtržen dokonalým účesem. Diváci si vychvalovali, jak moc jí to sekne. No ještě aby ne, když byla svěřena do rukou profesionálů.

Patricie nemá pleť bez chybičky a občas se tam objeví nějaký ten pupínek. Ti, kteří si všímají detailů, jistě postřehli, že když je Patricie na světle, její obličej hází odlesky mastnoty. To ovšem ale není nic, co by nedokázal zamaskovat šikovný make-up artista.

Nedostatků pleti se maskéři snadno zbavili za použití pár líčidel. Co s člověkem dokáže udělat make-up, je opravdu pozoruhodné. Patricie v každém díle vypadala opravdu skvěle, za což může vděčit úžasným maskérům a stylistům, kteří svoji práci odvádějí moc dobře. Pokud by právě oni nepřiložili ruku k dílu, Pagáčová by jistě svým skutečným půvabem neoslnila tolik diváků, jako se jí to povedlo za pomoci malovátek.

Ve fotogalerii se můžete podívat, jak moc to Patricii slušelo během natáčení SuperStar 2020, ale i na to, jak vypadá v reálu bez veškerých šminek.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy