Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Make-up dokáže zázraky. Těchto 6 žen je díky němu k nepoznání!

To je ale změna!
Zdroj: instagram.com
+ Další 2 fotografie
Ruská vizážistka Goar Avetisjan (22) z Moskvy je opravdová kouzelnice. S make-upem dokáže doslova zázraky. Když k ní přijde nevýrazná šedá myška, po jejím zásahu odchází jako dokonalá princezna.

Tato vizážistka umí s make-upem kouzlit tak, že ženu, kterou zkrášlí, ani nepoznáte. V Rusku ji milují a na Instagramu ji sledují přes dva miliony fanoušků. Je prostě absolutně nepřekonatelná. Na svém profilu pravidelně publikuje proměny, nad kterými zůstává rozum stát.

Ve své práci je absolutní profesionálka. Ženy mění pomocí make-upu, korektoru, konturky a laku na vlasy. Ze žen je vždy úplně někdo jiný! Proměna je opravdu dramatická!

Když k ní přijde mladá dívka s brýlemi, rovnátky a staženými vlasy do ohonu, všichni hned vědí, že odcházet bude úplně jiná osoba. Během několika vteřin má dívka rozpuštěné vlasy, zářící pleť, růžové rty a je opravdová kočka!

Baculatější dívka s kulatým obličejem se změní v Kim Kardashian (35), dívka s akné v královnu plesu, z dívky se špatně vytetovaným obočím je půvabná kráska a bledá dívka bez jiskry je rázem celebritou.

Vizážistka si hbitě pohraje s vlasy, obočím, s linkami i se rty a ženy odcházejí jako úplně jiný člověk. Podívejte se do galerie na neuvěřitelné proměny.

Související články

Další články