Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Májová tragédie: Výtah zabil chlapečka, teď zemřela i jeho maminka Nina (†25)

(ilustrační foto)
Zdroj: Pixabay
TRAGÉDIE

Pětadvacetiletá maminka Nina bojovala v nemocnici několik dní o život poté, co o uplynulé neděli na Den matek došlo k hrůzné havárii výtahu v Legionářské ulici v Bratislavě. Její třítýdenní chlapeček na místě zemřel a žena byla v kritickém stavu odvezena do nemocnice. V pátek zemřela.

Zdrcující zpráva přišla ze Slovenska. Pětadvacetiletá Nina minulou neděli nastoupila se svým třítýdenním synem, kterého vezla v kočárku, do výtahu v jednom z bytových domů v bratislavské Legionářské ulici. V ten moment se ale výtah zcela nepochopitelně sám od sebe rozjel s otevřenými dveřmi...

Nina zůstala zaklíněná ve výtahu, a když se k ní záchranáři dostali, byla v kritickém stavu odvezena do nemocnice. Jejího malinkého syna se ale zachránit nepodařilo, chlapeček na místě zemřel.

Slovenská média ve dnech po nehodě informovala, že maminka Nina je v mimořádně kritickém stavu a leží v umělém spánku na oddělení ARO. Žena vážným zraněním, mezi která podle deníku Noviny.sk patří mnohočetná zranění hlavy a hrudníku, podlehla v pátek, tedy necelý týden po nehodě.

Havárie výtahu se vyšetřuje. Podle již citovaného deníku, pro který se vyjádřil soudní znalec, by na hrůzné nehodě mohl mít podíl spínač výtahových dveří nebo i jejich stáří.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy