Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Majka (†33) umírala při porodu, doktor se jí VYSMÍVAL: Výsledky pitvy jsou zdrcující!

Majka zemřela při porodu!
+ Další 2 fotografie
Fatální selhání lékařů! To vyplývá z prvních slov odborníků, kteří prošetřují tragickou smrt trojnásobné maminky Majky (†33). Tu měli doktoři nechat na porodním sále krutě trápit. Jak řekl její muž, doktor ji místo pomoci ponižoval. V těch moment jí už přitom selhávala většina orgánů. Rodinu už seznámili s výsledky pitvy!

Maminka už je nikdy nepohladí! Lukášek, Sebastianek a nejmladší Matiasek, při jehož porodu Majka zemřela, jsou napůl sirotci. Za tragickou smrt třiatřicetileté Slovenky podle všeho mohou doktoři!

Případ už prošetřují nezávislí odborníci a manžel Patrik už od nich má první zprávy. „Podle lékaře šlo jednoznačně o selhání nemocnice. Počkáme si na vyšetřování celého případu. Teď se snažím být nablízku svým dětem a věnovat se jim,“ řekl zdrcený muž serveru Pluska.sk.

Patrik se ze ztráty milované manželky nemůže vzpamatovat, navíc před ním stál neskutečně obtížný úkol. Musel říct synům, že přišli o maminku. Všichni čtyři prý strašně dlouho plakali.

Majka čekala nadměrně velké miminko. Vážilo 4650 gramů a měřilo 54 centimetrů, což měli doktoři při svém postupu zohlednit. To bohužel neudělali a ji to stálo život. Nepomohl ani převoz do nemocnice v nedalekém Martině. Už bylo zkrátka pozdě.

Pitva, jejíž výsledku má Patrik k dispozici, prokázala, že smrt způsobilo multiorgánové selhání. K tomu vůbec nemuselo dojít, kdyby lékaři včas zakročili. Všechny okolnosti však budou známé až po uzavření vyšetřování.

Mohlo by vás zajímat

Další články