Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Majka (†33), která umírala v bolestech při porodu: Poslední slova z kómatu na smrtelné posteli jsou zdrcující

Majka vyřkla svá poslední slova v kómatu.
Zdroj: TV Markíza
+ Další 3 fotografie
Příběh Majky (+33) zasáhl celé Česko a Slovensko. Maminky, která kvůli fatálnímu selhání lékařů přišla o život a neuvidí už tak vyrůstat své tři krásné děti. Tragédie se stala v v považskobystrické nemocnici na Slovensku. Doktoři ji měli nechat na porodním sále krutě trápit. Jak řekl její muž, doktor ji místo pomoci ponižoval. V ten moment jí už přitom selhávala většina orgánů. Svá poslední slova Majka řekla v kómatu a je to opravdu síla.

Majka měla za sebou již dva porody a nyní se chystala na svět přivést třetího syna. Majka cítila, že není něco pořádku, a prosila doktory o pomoc. Navíc trpěla ve velkých bolestech, protože její miminko bylo příliš velké.

Doktoři ale Majku ignorovali a dále trvali na přirozeném porodu. Majka doslova prosila, aby jí doktoři pomohli, že takovou bolest nemůže vydržet. Když se lékaři nakonec rozhodli provést císařský řez, bylo pro rodičku již pozdě.

Maminka tří děti upadla do kómatu, z něhož se už nikdy neprobrala. Její muž byl po celou dobu u ní a nikdy nezapomene na to, když jeho jediná žena vyřkla poslední slova z kómatu. „Co bude dál?“ zeptala se svého muže Majka, která už nejspíše tušila, že to jsou její poslední slova.

„Podle lékaře šlo jednoznačně o selhání nemocnice. Počkáme si na vyšetřování celého případu. Teď se snažím být nablízku svým dětem a věnovat se jim,“ řekl zdrcený muž serveru Pluska.sk.

Majka čekala nadměrně velké miminko. Vážilo 4650 gramů a měřilo 54 centimetrů, což měli doktoři při svém postupu zohlednit. To bohužel neudělali a ji to stálo život. Nepomohl ani převoz do nemocnice v nedalekém Martině. Už bylo zkrátka pozdě.

Související články

Další články