Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Majk Spirit slaví 35: Pořídí si k narozeninám k sličné přítelkyni Mashe i miminko?

+ Dalších 11 fotografií
Všechno nejlepší
Slovenský rapper Majk Spirit oslavuje půlkulatiny. Oblíbený zpěvák ode dneška patří do klubu pětatřicátníků. Už je ve věku, kdy by měl myslet i na založení rodiny. Možná se toho brzy dočkáme a Majk přijde s radostnou novinkou, že jeho přítelkyně Masha čeká miminko.

Majk Spirit je slovenský rapper a u fanoušků velmi oblíbený. Na Instagramu ho sleduje téměř půl milionu lidí, což už je slušné číslo. Mezi jeho nejúspěšnější skladby patří song Ženy treba ľúbiť nebo Primetime. Je oblíbený jak na Slovensku, tak u nás v Česku.

Poslední dobou o něm bylo hodně slyšet, protože si našel přítelkyni. Dělal kolem toho velké tajnosti a nechtěl prozradit, kdo je jeho tajemná láska. Na sociální síť přidával jen snímky, u kterých zůstávaly otazníky. Nikde nebylo vidět do tváře záhadné přítelkyně. Nakonec eXtra.cz tuhle záhadu rozlousklo a přišlo na to, kdo je Majkova tajná láska. Vypátrali jsme, že se jedná o ukrajinskou modelku, která si říká Masha.

Pak už i sám Majk usoudil, že nemá cenu něco skrývat. Na sociálních sítích se začaly objevovat fotky, na nichž bylo vidět i do tváře modelce přezdívané Masha. Spirit dokonce o ní odhalil vše včetně jejího Instagramu.

Bylo už na čase, aby si Spirit, který dnes oslavuje pětatřicáté narozeniny, našel někoho na vážnější vztah. Možná by bylo na čase, aby do toho praštil a založil rodinu. Kdo ví, třeba se na tom už pracuje. Fanouškům by to jistě udělalo ohromnou radost, protože v komentářích pod společnými fotkami se už objevují komentáře volající po rodině. „Kdy bude dítě?“ napsala jedna z komentujících. Tak snad se brzy dočkáme. Podívejte se do fotogalerie, jak krásnou přítelkyni si našel.

Mohlo by vás zajímat

Další články