Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Majk Spirit si vzal svou Marii: Těhotné nevěstě to v bílém slušelo, velká svatba ale ještě přijde

Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
radostná novina
Krásný den prožili slovenský rapper Majk Spirit (35) s jeho milovanou Marií, když se rozhodli pro venkovní malou svatbu. Nevěsta má sice krátce před porodem, ale v bílých upnutých šatech jí to opravdu moc slušelo. Známý rapper prozradil, že se však chystá mnohem větší paráda...

V rodinném kruhu se Majk Spirit s jeho krásnou modelkou Marií rozhodli pouze pro registraci manželství. Nešlo o žádnou velkou parádu s mnoha hosty, kopou jídla a nekončícího tance. Takovou svatbu slovenský rapper teprve chystá, jak sám prozradil na svém Instagramu.

„Bola Ruska, nerozumela mi ani pol slova.. teraz je moja Žena.. Maria Dušička,“ dojímal se rapper občanským jménem Michal Dušička.

Zamilované hrdličky

Ale i tak to páru moc slušelo. Těhotná nevěsta Marie zvolila krásné bílé upnuté šaty s jedním rukávem a skočila do pohodlných pantoflíčků na nízkém podpatku. V úzkém kruhu se pohybovala hlavně rodina a nejbližší a vše se odehrávalo venku. Na fotkách spolu zamilované hrdličky vypadaly naprosto kouzelně. Uznejte sami!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Bola Ruskanerozumela mi ani pol slova.. teraz je moja Žena.. Maria Dušička 🤍

Příspěvek sdílený Majk Spirit (@majkspirit)

Související články

Další články