Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Majk Spirit se změnil k nepoznání: Na premiéru dorazil zarostlý jako Rumcajs a s krásnou Ukrajinkou po boku

Majk Spirit se pořádně změnil.
Zdroj: Renata Bušková, Profimedia, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Proměna

Raper Majk Spirit (38) se změnil k nepoznání. Na premiéře filmu Invalida se objevil s pořádným plnovousem a vypadal jako jiný člověk. Většina lidí si ho totiž pamatuje hlavně jako rapera s krátkými vlasy a oholenými či velmi krátkými vousy. Fotografové redakce eXtra.cz zachytili Spirita i ve společnosti jeho půvabné ukrajinské manželky Marii.

Slovenský raper Majk Spirit rozhodně ví, jak zaujmout. Nejenže se na slavnostní premiéře filmu |nvalida objevil zarostlý, jako by strávil několik měsíců v reality show Survivor, ale zároveň se pochlubil i svou nádhernou přítelkyní.

Rapera si většina lidí pamatuje s nasazenými brýlemi, krátkými vlasy a téměř žádnými vousy. To už je ale minulostí. Majk Spirit nyní nosí plnovous a vypadá mnohem starší a mužnější než dřív, což byl možná i záměr.

Spirit má krásnou ženu

Na premiéru dorazil ve společnosti krásné ukrajinské manželky Marii Dušičky. Ta vypadala naprosto úchvatně v bílých saténových šatech, světlém kabátku a s luxusní kabelkou Kelly od Hermés, která vyjde na stovky tisíc korun.

Pár má spolu už i dítě. V roce 2020 se jim narodila holčička Aria Dušička, jak tehdy oznámili šťastní rodiče na Instagramu.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy