Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Majk Spirit se pochlubil krásnou ženou a roztomilou dcerou: Dělají ze mě lepšího člověka, říká

+ Dalších 15 fotografií

Majk Spirit představil světu nové album s názvem Nový človek 2.0. Interpret uspořádal tzv. listening session ve stylu Poslední večera, na které nechyběli nejbližší přátelé a kolegové z hudební scény. Po boku Spirita zazářila jeho nádherná žena Maria Dušička, která se, společně s dcerou Ariou, objevila také na obalu nové desky. "Moje malá ze mě dělá lepšího člověka," rozpovídal se Majk Spirit v rozhovoru pro eXtra.cz. Zavzpomínal na svůj první koncert a prozradil, jak zvládá skloubit rodinný život s "bouřlivým" životem rappera. 

"Není to křest, je to spíše listening session. Křest bude až na Hip hop žije v Bratislavě, kde křtím už deset let. Nyní je to poprvé, co toto album prezentuji veřejnosti a médiím. Vybral jsem si takovýhle krásný prostor. Jakmile jsem sem vstoupil před pár týdny, vnuklo mi to myšlenku, že bych to mohl udělat touto netradiční formou ve stylu Poslední večera. Je to originální event, od kterého nevím, co čekat, ale doufám, že dopadne dobře," rozpovídal se na úvod rozhovoru slovenský rapper Majk Spirit, který v úterý 28.10. poprvé představil své nové sólové album s názvem Nový človek. Událost byla pouze pro nejbližší přátele a blízké kolegy z branže a redakce eXtra.cz na místě nemohla chybět.


Spirit představil životní album Na obalu zazářila manželka s dcerou

Akce se konala ve zcela netradičním stylu a ve velmi specifických prostorech. "Pokusil jsem se o něco fakt originálního a věřím, že bude mít úspěch, protože to album si to zaslouží extrémně. Je to životní album, kvůli tomu jsem udělal i výjimečný event," dodal interpret, po jehož boku stála nádherná manželka Maria.

Krásná Maria, která je původem z Ukrajiny, je Majkovi oporou již několik let. V roce 2020 se pak stali svoji. Téhož roku také přivedli na svět svoji prvorozenou dceru Ariu. A právě tyhle dvě osudové ženy nemohly chybět ani na obalu nového alba. "Moje malá je na coveru, protože ona je můj nový člověk. Ona mě inspiruje, dělá ze mě lepšího člověka nejen tím, že existuje, ale i tím, že vím, že ona opakuje a imituje to, co dělám. To podle mě nějakým způsobem zachrání lidi, když mají děti. Musí se podívat do zrcadla a napravit ty chyby svého charakteru, aby ty své nedostatky nepřesouvali na další generaci. I kvůli ní jsem byl schopný dát dokupy důstojné pokračování alba Nový človek, které vyšlo před dvanácti lety," nechal se slyšet.


První koncert a rady pro začínající tvůrce

"Má to svoji duši, má to svůj spirit. Myslím si, že to album opět krásně navazuje na moje předchozí sólová alba. Má to silnou transformaci. Pustíš si to, a poté jsi na konci o něco lepší člověk," dodává s úsměvem Spirit. Na novém albu se objevil také Ben Cristovao, Dorian nebo členové legendární crew H16.

"Dělal jsem to album tak, jako kdyby bylo moje poslední," uzavřel, jak si můžete přehrát v náhledovém videu. Interpret v rozhovoru zavzpomínal také na svůj vůbec první koncert a odtajnil své rady pro nově přicházející tvůrce, mladou krev. A v jakém duchu se událost nesla? Podívejte se v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy