Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Majk Spirit prolomil hradbu mlčení: Odhalil jméno krásné přítelkyně a prozradil o ní všechno

+ Dalších 17 fotografií
Konečně!
Několik měsíců dělal Majk Spirit (34) drahoty a nechtěl prozradit, kdo je jeho krásná přítekyně. Dlouho fotil jenom její tělo bez obličeje, aby nakonec v červnu povolil a ukázal i tvář. Mlžení definitivně ukončil tento týden. Prozradil jméno a podělil se i o Instagram své drahé polovičky.

Majk Spirit (34) si sice hrál na tajemného, v eXtra.cz jsme ale věděli už od května, s jakou že dívkou prožívá vášnivý románek. Slovenský rapper po dvou měsících vyměkl a o své krásné přítelkyni prozradil úplně všechno.

Měli jsme pravdu, skutečně se jedná o modelku, jež se nechává oslovovat uměleckým jménem Masha. Její pravé jméno zní Maria a pochází z Ukrajiny. Spirit se s ní zná už dlouhých 13 let, dohromady se však dali teprve nedávno. Jak na sebe napráskali na Instagramu, plánují se co nejdřív sestěhovat a touží po velké rodině. Přáli by si mít nejméně tři potomky.

Kdo by se bál, že se na Majka nalepila kvůli penězům, naštěstí by se pletl. Jako modelka, kterou zastupuje dubajská agentura, si totiž Maria přijde na slušný balík. Nemá zapotřebí se na někoho přisát, aby si zajistila pohodlný život.

„Jsem vděčný za krásnou ženu, nikdy nepřestaň randit,“ rozplýval se Spirit u jedné ze společných fotek, kterými má profil doslova zaplavený. Těžko říct, proč tak dlouho nechtěl prozradit jméno ani žádné další detaily o své lásce. Na jaře to zdůvodňoval rádovy vtipnou poučkou: „V životě jsou jen dvě pravidla. 1. Vždy řekni méně, než je potřeba."

Fanoušci jsou určitě rádi, že už před nimi Spirit nemá v tomto ohledu tajemství. Tak ať jim to dlouho klape!

Mohlo by vás zajímat

Další články