Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Majk Spirit o své maličké dceři: Když jsem Ariu poprvé držel, vůbec jsem nedýchal

Majk Spirit o své maličké dceři: Když jsem Ariu poprvé držel, vůbec jsem nedýchal
Zdroj: Archiv
+ Dalších 12 fotografií
rodina
Majk Spirit (36) společně s jeho krásnou partnerkou Mariou Dušičkou aktuálně prožívají jedno z nejkrásnějších období v životě. Nedávno se jim narodila dcera Aria a slavný rapper se na svých sociálních sítích svěřil, jaký je to pocit být tátou. Pár také zveřejnil fotky pokojíčku, do kterého holčičku přivítali.

Rapper Majk Spirit o otcovství

"Je to těžké popsat slovy. Doteď jsem se cítil jako Slunce, okolo kterého obíhají všichni jako planety. Teď se cítím jako planeta a ona je moje Slunce," svěřil se Majk Spirit (36) dojemně.

Poprvé ji držet v náruči

Rappera se jeden z fanoušků zeptal, jaké to pro něj bylo držet poprvé svou dceru v náruči, Majk odpověděl krásnými slovy. "Byl jsem tak moc nervózní, že si to ani moc nepamatuji. Vůbec jsem nedýchal, když jsem ji poprvé držel. Potom jsem s ní strávil skoro celý den, protože moje partnerka Maria byla po operaci. Byly to opravdu zázračné hodiny."

Ukazování dcerky veřejnosti a výchova

Známý slovenský rapper Majk Spirit má velkou základnu fanoušků, kteří by s ním rádi sdíleli všechny momenty, zeptali se ho, zda má v plánu dcerku ukazovat. "Nemáme v tomto žádný plán, ukážeme ji světu, až to tak budeme cítit. Nejdříve chceme, aby ji poznali naši příbuzní a kamarádi, pak až bude na řadě Instagram."

Majk Spirit je Slovák, jeho partnerka Ruska a spolu se dorozumívají hlavně anglicky. O tom, jakým jazykem budou na Ariu mluvit, už ale mají jasno. "Mluvíme na ni anglicky, máma na ni mluví navíc rusky a já slovensky. Věřím, že zvládne hned tři jazyky naráz."

"Kromě toho, že jí dáme veškerou naši lásku, péči a pozornost a pevné rodinné zázemí, byla bych ráda, kdybychom ji naučili pokoře, lidskosti, laskavosti a velkorysosti, aby byla ambiciózní a vážila si sama sebe i ostatních, napsala Maria k jednomu ze svých příspěvků.

Podívejte se do galerie, do jak krásného pokojíčku Majk s Marií svou dcerku přivítali.

Související články

Další články