Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Majk Spirit je se svou kráskou už 9 měsíců: Zamilovaný rapper má jasno, chce miminko

Majk je zamilovaný až po uši.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
láska
Před pár měsíci konečně odhalil tvář své nádherné přítelkyně a od té doby zásobuje své fanoušky pravidelnými dávkami zamilovaných snímků ze všech koutů světa. Slovenský rapper Majk Spirit (35), který nedávno oslavil pětatřicáté narozeniny si se svou Mashou užívá každou volnou chvíli a láska z nich srší i skrze fotografie na Instagramu. Teď naznačil, že by se už rád stal otcem.

Majkova ukrajinská přítelkyně Masha pracuje jako modelka, a tak je možné, že ji zamilovaný rapper doprovází na jejích cestách. Protože počet míst, kde spolu tato dvojice trávila letos dovolenou, je opravdu vysoký.

Aktuálně si páreček užívá v Dubaji, kde je Masha také pravděpodobně služebně. Pracuje totiž pro dubajskou modelingovou agenturu a je dost možné, že slavného rappera provází po arabském městě právě ona.

Po tak intenzivním vztahu, který rapper s Mashou má, by se dalo očekávat, že co nevidět spolu budou chtít založit rodinu.Majk na to určitě věk už má a nikdy se netajil, že rodina a děti jsou jeho velkým snem. Leccos napovídá i fotografie v jeho stories, kde svou drahou objímá a hraje při tom jeho píseň, kde zpívá o svatbě a touze po rodině. "Věř mi, že už i já bych se rád viděl jako tato. Veř mi, že tato je ta pravá na vážný vztah, abych ji udělal bábo," zpívá v písni.

Na to, jestli bude zamilovaný umělec brzy tatínkem, si budeme muset počkat.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy