Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Majk Spirit a jeho žena Maria Dušička jsou rodiči: Holčičce dali jméno jako ze Hry o trůny

Zdroj: Instagram/Majk Spirit
+ Dalších 7 fotografií
porod
Majk Spirit (36) dnes prožívá nejkrásnější den v životě. Jeho novopečená manželka Maria Dušička mu totiž porodila roztomilou dcerku. Zpěvák se na sociálních sítích pochlubil první fotografií z porodnice a prozradil, jaké jméno holčičce vybrali.

Majk Spirit (36) se dnes ráno stal otcem. Jeho žena, modelka Maria Dušička, porodila nádhernou holčičku, které vybrali nevšední jméno Aria. Mnohým se tak hned vybaví Arya Stark ze seriálu Hra o trůny.

Zpěvák mimo jiné informoval o zdravotním stavu maminky a dcerky. „Je zdravá a krásná a váží 3820 gramů. Máma je v pořádku a táta je šťastný. Nejkrásnější ráno v mém životě,“ napsal k fotografii, kde jeho malíček drží malá ručička novorozené Arii.

Novopečeným rodičům pogratulovala Monika Bagárová (26). „Teď začíná ten nejkrásnější život. Gratuluji hlavně zdravíčko celé rodince,“ napsala dojemně zpěvačka.

Těhotenství partneři dlouho před veřejností tajili. Překvapení prozradili na sociálních sítích, když už měla Maria narostlé bříško. Oba se na svou první dceru velmi těšili a nyní už jsou konečně tříčlenná rodina.

Související články

Další články