Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Majitelka pozadí v hodnotě 7 miliard: Jennifer Lopez slaví 50. narozeniny a je stále žhavá

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez slaví už 50 let na tomto světě. Tento věk by jí však málokdo řekl, na svých show totiž řádí tak, jako nikdy předtím a když se svlékne do plavek, odhalí své vypracované bříško. Ačkoliv byla co do velikosti pozadí už dávno předběhnuta členkami klanu Kardashianů, stále platí, že má nejhodnotnější zadek na světě - pojistila si ho totiž na 7 miliard korun.

Herečka a zpěvačka Jennifer Lopez, která dnes slaví 50 let, se do povědomí široké veřejnosti dostala už v roce 1987 díky snímku My Little Girl. Tehdy jí nebylo ani 20 let, byla ale tak zajímavá, že se o jejím talentu a kráse brzy dozvěděl celý svět.

O Jennifer se dá říct, že je skutečně multitalentovaná a navíc stíhá hned několik věcí najednou. Nejen, že se stále věnuje filmu, ale momentálně objíždí svět se svým turné It's My Party Tour, které sklízí úspěch a vyprodává haly.

JLo, jak si zpěvačka přezdívá, nikdy nevypadala lépe než dnes. Vrásky jako by se jí obloukem vyhýbaly a tělo má mnohem lepší, než měla před dvaceti lety. Podívejte se do galerie na to, jak tahle tanečnice, zpěvačka a herečka stále řádí a na to, v jak perfektní kondici je.

Související články

Další články