Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Majitelka nejkrásnějších českých prsou: Iva Kubelková ukázala fotku svého dekoltu

Zdroj: Instagram Ivy Kubelkové
+ Další fotografie
K prasknutí
Takhle bude slavit MDŽ! Modelka Iva Kubelková (43) se zvěčnila s nadupaným dekoltem narvaným k prasknutí a dokázala tak fanouškům, že udržet si titul majitelky nejkrásnějšího českého poprsí, pro ni nebude problém.

Iva Kubelková dokázala, že na to má i po letech. Vícenásobná vítězka soutěže o nejkrásnější české poprsí se nechala zvěčnit jen v béžovém župánku a černé krajkové podprsence, ze které se jí dere vražedný dekolt. Modelka a moderátorka si nasadila sexy brýle, ve kterých připomíná profesorku a "večerní outfit" doplnila jemným růžovým líčením. Romantická Iva Kubelková pak vyzvala fanoušky, aby jí napsali, co se jim na nich samých nejvíc líbí. "Já třeba na sobě miluji, že mám vždycky pravdu," zažertovala obdařená modelka.

Modelka a moderátorka se dala také na dráhu zpěvačky. Svoje debutové album nazvala Jak moc mě znáš. Podílel se na něm hudební skladatel, textař a kytarista Michal Pavlíček (65). Bývalá přítelkyně hokejové legendy Jaromíra Jágra (49) má plné ruce práce, všechno ale díky dokonalé organizaci času zvládá na jedničku. První láska zlaté hokejky se s Jaromírem seznámila roku 1996, kdy zabojovala v Miss České republiky.

Související články

Další články