Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Majitelka nejhezčího pozadí má novou vaginu a to není všechno! Jak to vypadá?

Indianara Carvalho má jako každá Brazilka plastickou chirurgii moc ráda.
Zdroj: Profimedia.cz

Missích soutěží je po celém světě taková spousta, že než byste je všechny vyjmenovali, umřeli byste a třikrát se stihli reinkarnovat.

V Brazílii mají Miss zadek, která se ofiko jmenuje Miss Bumbum, a vítězka posledního ročníku Indianara Carvalho (22) teď zřejmě z tamních veder dostala horečku a rozhodla se, že si nechá obnovit panenskou blánu.

Ano, takový zákrok existuje, jmenuje se hymenoplastika, lékař z vás jakousi rekonstrukcí znova udělá pannu a vy můžete zažít znova své „poprvé“, tedy to, co je pro většinu holek chvíle, na kterou by nejraději zapomněly.

Indianara je vůbec celá umělá, stejně jako většina Brazilek, ale důvod jejího zákroku nás poněkud mate. „Chtěla jsem podstoupit zákrok ještě před novým focením. Necítila bych se dobře, kdybych pózovala nahá a nevypadala tak, jako když jsem přišla na svět,“ uvedla Mail Online žena. Taky teď cítíte, že se vám oční bulvy přiblížily víc k monitoru, a nechápete, co tím chtěla brazilská básnířka říci. Možná půjde o focení jakéhosi makra, nebo rovnou pro nějaké brazilské Leo, kde bude jako příbal mikroskop.

Související články

Další články