Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Majitelka jednoho z největších poprsí Julie Zugarová slaví 34 let: Přestala exhibovat a stáhla se do ústraní

Majitelka jednoho z největších poprsí Julie Zugarová slaví 34 let: Přestala exhibovat a stáhla se do ústraní
Zdroj: Archiv
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Sexbomba Julie Zugarová (34) se proslavila v roce 2009 jako finalistka České Miss. Kvůli nízkému sebevědomí a touze po dokonalosti si nechala zvětšit své poprsí a podstoupila dvě operace. Nejdříve si z jedniček nechala udělat trojky, ale ani to jí nestačilo a dnes se pyšní poprsím číslo šest. Je tak známá jako modelka s největším poprsím u nás. Co dělá kráska nyní?

Hříšný sen všech mužů, i tak by se dala nazvat sexbomba Julie Zugarová, která dnes slaví narozeniny.

Díky boji o korunku krásy jako finalistka České Miss 2009 se dostala do povědomí národa. Na trůn neusedla, ale i tak si po soutěži dokázala prosadit své.

Začala se více věnovat modelingu a za vidinou více pracovních zakázek a zvýšení sebevědomí se rozhodla, že si nechá zvětšit své poprsí. Z jedniček se staly trojky a z trojek nakonec šestky. Julie Zugarová se tak stala nejprsatější modelkou u nás. Zřejmě i díky tomu dostala později roli ve filmu Bony a Klid 2

V dnešních dnech už o Julii moc neslýcháme. Julii touha po slávě v záři reflektorů přešla, stáhla se do ústraní a pravděpodobně někde žije skromným životem.

Plastiková královna dnes slaví 34 let, tím, čím se živí dnes, je velkou záhadou. V galerii si můžete připomenout nejžhavější snímky a momenty sexbomby Zugarové.

Související články

Další články