Baculaté modelky slaví, mezi desítkou nejlépe vydělávajících manekýnek světa mají konečně svoji zástupkyni. Do elitního klubu se probojovala Ashley Graham, která na svých kyprých tvarech postavila kariéru.

Nedá se říct, že by se Ashley mezi nejlepšími objevila přes noc. Za jejím úspěchem stojí tvrdá dřina, jde vidět, že své práci dává opravdu všechno. Přesto pro ni muselo být překvapení, že se rázem může co do vydělaných peněz měřit se jmény jako Kendall Jenner, jež žebříčku vévodí, Gisele Bündchen, Gigi Hadid nebo Chrissy Teigen.

Se svými 5 a půl miliony dolarů, což v přepočtu dělá téměř 120 milionů korun, na něž si během uplynulého roku přišla, je sice na schvostu nejlepší desítky, i tak jde ale o ohromný posun vpřed.

Teď už snad bude mít Ashley od nepříjemných posměšků pokoj. Naposledy se jí lidé vysmáli za fotku z posilovny, s kritikou se však zvládla vypořádat na výbornou. „Cvičím, abych byla zdravá, cítila se dobře, zbavila se pásmové nemoc, vyčistila si hlavu, ukázala, že i velké holky se umějí hýbat. Necvičím, abych zhubla, ve své kůži se cítím skvěle,“ vzkázala všem závistivcům.