Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Majitelé České Miss nahnali adeptky na castingu polonahé do metra! Kdo už zavolá do Bohnic?

Česká Miss stále víc a víc padá ke dnu. Mariánského příkopu…
Zdroj: extra
+ Dalších 7 fotografií
O upadající slávě České Miss jste si už přečetli mnohé. Nicméně by vás ani ve snu nenapadlo, že dno této soutěže se každým dnem prohlubuje.

Českou Miss minulý rok koupila bývalá vicemiss 2007 Eva Čerešňáková s manželem, podnikatelem Martinem Ditmarem. Že nevíte, který to je? To je takový ten pán, co vypadá jako Napoleon a je o tři hlavy menší než paní Čerešňáková…

Celá koupě je prý stála hodně peněz a i velké úsilí vrátit Českou Miss zpět na televizní obrazovky. Televize Prima původně spolupráci odmítla, ale v posledních dnech vyšlo najevo, že na ni opět navázala.

Další novinkou je Simona Krainová (43). Ta už jako tvář v jedné soutěži krásy byla, a to pro jednou modelingovou agenturu. Kdo soutěž vyhrál, nebo proč, už nikdo ani neví a ani netuší. Zkrátka ani její tvář celému projektu o topmodelkách nepomohla. Může tedy vůbec pomoci České Miss? Nebo využije situace, vydělá si pěknou sumičku peněz a vlastně se na tom zviditelní jen ona sama, že ještě pracuje a je vlastně v kurzu? Tipovali bychom asi to druhé.

A proč to druhé? No, pan majitel (ten malý pán vedle té namalované paní) Ditmar vymyslel podle svých vlastních slov absolutně nejlepší a nejgeniálnější nápad! A to u láhve drahého vína večer před spaním.

Adeptky na Českou Miss při jednom z pražských castingů vyhnal v bikinách a navíc v mrazivém LEDNU do metra. Byl to opět jeden z mnoha momentů, kdy se ze soutěže, která kdysi měla velkou prestiž, stala smutná a ponižující reality show, která má upoutat pozornost. A zřejmě i poslat všechny uchazečky na oddělení urologie.

Podle Evy Čerešňákové šlo o otužování před vstupem do světa showbyznysu. No možná by nebylo od věci paní Evu třeba hodit do ledové Vltavy, aby se jí rozsvítilo a konečně vymyslela něco kloudného…

„Nevím… S Českou Miss jsem strávil nádhernejch v podstatě osm let a nikdy na tuhle soutěž nedám dopustit a budu ji hájit, ale nevím, co si o tomhle myslet… Zjistil jsem, že už nemám soudnost. Je to začátek mého konce? Asi jo. Každopádně nápad to tedy je. Jednoznačně,“ komentoval celou záležitost s metrem bývalý moderátor České Miss Libor Bouček (36).

Palec nahoru, Libore, tebe si nekoupí!

Související články

Další články