Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Majitel labradora v Praze zmlátil cyklistu. Důvod? Pes vběhl pod bicykl…

Policie hledá tohoto muže.
Máte nezvladatelného psa, který vběhne pod kola projíždějícímu cyklistovi. Místo toho, abyste se omluvil, tak jdete a cyklistu zmlátíte. Šokovaný cyklista skončil na jipce. Po majiteli psa pátrají policisté.

„Celý incident odstartovala banální záležitost, když cyklistovi vběhl pod kolo volně pobíhající labrador. Tomu se muž na kole snažil vyhnout, ale i přes usilovné brzdění se předním kolem psa dotkl. To rozzuřilo jiného muže, pravděpodobně majitele psa, který na cyklistu zaútočil,“ uvedl pro web echo24.cz pražský policejní mluvčí Jan Dan.

Agresor do cyklisty kopal a mlátil ho pěstmi. Pětatřicetiletý šokovaný muž nakonec skončil na jipce. Mimo jiné e zlomeninou levé spodní očnice. Agresor nasedl do tmavého vozu a z místa odjel.

K incidentu došlo v pražských Letňanech již na konci dubna. Kamerové záznamy ale policistům nepomohli. Kriminalisté se tedy nyní rozhodli, že zveřejní identikit hledaného rváče.

Podle policistů je hledaný agresor vysoký asi 190 cm. Má svalnatou postavu, krátké hnědé až zrzavé vlasy a plnovous stejné barvy. Oblečený byl do šedého trika, kraťasů a na nohou měl světlé sportovní boty. Pes, kterého muž venčil, byl černý krátkosrstý labrador.

Související články

Další články