Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Mají to v rodině? Po Felixovi (75) přichází s bizarními snímky i Dáda (62)

+ Dalších 76 fotografií
Proboha
Dagmar Patrasová (62) v poslední době sdílí na svém Instagramu jednu perlu za druhou. Pyšní se kolážemi, pohledem na nichž zůstává rozum stát. S bizarními a rádoby romantickými obrázky jí nejspíše pomáhá její italský přítel Vito, se kterým je také na jedné z koláží. Fanoušci se dokonce herečky ptají na program, v němž tyto skvosty vytváří. Dáda ale není sama, která sdílí prazvláštní fotky. Podle všeho mají toto umění v rodině.

Zamilovaná Dáda (62) má velkou oblibu ve sdílení svých fotografií a ráda si pomáhá různými aplikacemi, kterými dotáhne své dílo k dokonalosti. Zdá se, že cit pro fotografování mají v rodině. Nedávno jsme vám ukázali fotografii, na které Felix Slováček (75) vystrkuje v Egyptě, kde trávil dovolenou se svojí přítelkyní Lucií Gelemovou (37), zadek.

Na fotografii z Kréty, na které mladá malířka leží Felixovi u nohou, si jistě ještě vzpomínáte. Zařadila se totiž k těm nejbizarnějším, které kdy český showbyznys zaznamenal. Jak se zdá, v tomto trendu pokračuje Lucie s Felixem i letos. Budeme se tedy těšit na jejich další dovolenou a vzkaz, který z ní pošlou.

Dáda ani nemusí cestovat, aby postovala jeden bizár za druhým. Postačí jí aplikace a filtry, kterými své fotky pokaždé vylepší. Na té nejnovější sérii, kterou uveřejnila, můžeme Dádu vidět jako královnu noční Prahy, kdy se její hlava vyjímá nad Hradčany.

„On the Moon.“ Tak zase herečka okomentovala koláž, která by mohla konkurovat uměleckému výjevu božího oka. Je na ní Dádin obličej, Měsíc a letadlo, které vypadá jako unesené teroristy z 11. září.

Manželé, kteří sice už spolu netvoří pár, nás prostě baví. Jsme napjatí, s čím tato rodinka přijde příště.

Mohlo by vás zajímat

Další články