Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Mají malé děti, ale velké odhodlání: Tyto slavné krásky neznají výmluvy a vypadají senzačně

Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
dřina
Žen, které začnou co nejdříve po porodu cvičit a mnohdy po několika měsících vypadají lépe než před otěhotněním, značně přibývá. Mluvit by o tom mohly známé krásky českého showbyznysu, které se často potýkají s chválou a obdivem, ale i kritikou, která zabolí. Ženy na mateřské, které se po porodu svému tělu až tak nevěnují, osočují aktivní matky, které na sobě makají i po narození miminka, že je zajímá víc jejich tělo než čas s dětmi... Že by z nich mluvila závist? Které české krásky dokáží skloubit péči o dítě zevnějšek?

Velkou propagátorkou aktivního života, fitness sportu a zdravé výživy je moderátorka a někdejší modelka Hanka Mašlíková (37). Ve svých 37 letech má dokonalou figuru bez gramu tuku navíc. Aby také ne, když u několik let žije po boku známého trenéra Andrého Reinderse.

Výmluvy neexistují

Hanka se na sociální síti nedávno svěřila s tím, že se setkává s kritikou žen, které ji podezřívají z toho, že jí je přednější její postava než čas se synem. Vítr z plachet vzala všem unaveným a zpruzeným matkám, když přiznala, že vstává každé ráno ve 4:40, aby si stihla zacvičit, než se její partner a syn probudí. Tomu se říká odhodlání a láska k pohybu…

Téměř od samého začátku mateřské dovolené na sobě začala makat i zpěvačka a bývalá miss Jitka Boho (28). Ta ke cvičení často využila i dceru Rosálku a ukazovala ženám, jak se dá cvičit i s dětmi. Jitka vypadá výborně, i když přiznává, že občas zhřeší sladkostmi nebo chipsy. Je vidět, že Jitce rozchod s partnerem prospěl, má čas na sebe a už to není jenom vychrtlá hromádka neštěstí.

Sportem k mladší postavě

Vztah ke sportu si celé roky hledá Agáta Prachařová (34). I když vystřídala několik sportů, pokaždé se vrací k boxu, díky kterému si i perfektně vyčistí hlavu. Před dcerou Miou ji bavil thajský box, ke kterému se teď začala vracet. Agáta se pyšní štíhlou postavou, i když je o bývalé modelce známo, že si k ní často dopomůže hladověním. I tak se snaží o své tělo pečovat a přesto, že má spoustu dalších aktivit, na své děti si vždycky čas najde.

Jako ze žurnálu vypadá i modelka Simona Krainová (46). Ta si pořídila děti až po čtyřicítce a možná právě kvůli tomu na sobě v posledních letech začala tvrdě makat. Každodenní desetikilometrový běh pro ni není žádný problém. Modelka nedávno pro eXtra přiznala, že je odpůrkyní zaručených diet s následným jo-jo efektem, a tak jedinou cestu ke krásné postavě vidí v tvrdé dřině. U Simony platí dvojnásob, že se každý uběhnutý kilometr navíc vyplácí.

Sexy figura po pár měsících

Krátce po porodu začala cvičit i modelka Dominika Mesárošová (34). Už necelý půl rok po porodu vypadala senzačně a svou vymakanou postavou se pochlubila i na první společné rodinné dovolené v Dubaji. Pohled na její pevné tělo všechny přesvědčil, že Dominika po porodu syna nezahálela ani jeden den. Pravidelné cvičení jí přineslo kýžené ovoce v rekordně krátkém čase.

Chodící reklamou na zdravý životní styl je i známá influencerka Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A. Ta byla milovnicí pekáčů buchet na břiše i před otěhotněním. Po porodu syna Patrika se dostala do skvělé formy díky častým návštěvám ve fitku. Přestože se v těhotenství živila převážně sušenkami, rok po porodu vypadá svobodná maminka zase úžasně… A pak že to nejde!

Související články

Další články