Herečky a zpěvačky dnes už neživí jenom jejich povolání, ale také vizáž. Mnoho z nich proto drží diety, navštěvují různé kosmetické salóny, podstupují drastické metody, které jim mají zajistit dokonalé tělo. Některé z nich ale dokazují, že i plnější křivky nemají vliv na jejich talent a svou postavu hrdě prezentují. Podívejte se, které známé české ženy mezi ně patří.

1. Ilona Csáková (42) Zpěvačka si zažila období, kdy se trápila dietami, které sice měly výsledky, ale ne na dlouho. Když Ilona potkala svého manžela Radka Voneše a porodila mu dva syny Dominika a Daniela, pochopila, že její priority jsou jinde.

2. Klára Kolomazníková (33) Bývalá členka skupiny Holki jednou hubne, pak nabere a zase hubne. Plnější tvary k ní už ale patří a Klára se s tím smířila. I když zrovna nedávno se jí podařilo nějaká ta kila dostat dolů.

3. Ewa Farna (19) Zpěvačka a bývalá porotkyně SuperStar měla problémy s kamerou, která nemilosrdně přidává alespoň deset kilo. K tomu se přidá nešikovná práce stylistů a výsledek je jasný. Kypré tvary, které by se jinak daly potlačit, viděl na obrazovce každý divák z Česka i Slovenska.

4. Pavla Hodková (32) Partnerka fotografa Jana Saudka novinářka Pavla Hodková svá kila neřeší. Proč by měla, když je fotograf proslulý svou zálibou v kyprých ženách. Čím špekatější, tím lepší.

5. Rola Brzobohatá (34) Bývalá hvězda všech pražských parties a kamarádka Dary Rolins umí svoje tvary skvěle prodat. Na odiv dává své vyvinuté poprsí a problematické partie schová pod černou.