Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Mají bezedná konta? Za Marešovými se na Maledivy sjíždějí další celebrity jak do Chorvatska

Mají bezedná konta? Za Marešovými se na Maledivy sjíždějí další celebrity jak do Chorvatska
Zdroj: Archiv
+ Dalších 14 fotografií
galerie
V době světové pandemie není na výběr tolik destinací kam vyrazit. Většina českých smrtelníků si proto raději pořádně zatopí a přečkávají pandemii ve svých domovech. To ale neplatí pro celebrity, které se i přes nepříznivou dobu rozhodly vycestovat. Nejčastějším cílem jejich destinace jsou Maledivy, kam se za poslední dny sjíždějí jak do Chorvatska. Milan a Tereza Barošovi, Veronika Kašáková či Nela Slováková už se z Malediv vrátili, Leoš a Monika Marešovi se právě s pohádkovou destinací loučí. Manželé Berdychovi nebo Sámer Issa patří mezi nové návštěvníky.

Maledivy jsou považovány za jeden z největších rájů na zemi. Bílé pláže, průzračná voda a človíčka žádného, takhle by se ráj ve středu Indického oceánu dal jinak definovat. Maledivy si většina návštěvníků vybírá nejen pro skoro netknuté přírodní krásy, ale zejména kvůli relaxu a odpočinku.

Tamní obyvatelé Malediv už si pravděpodobně pomalu kupují české slovníky, tak jako obyvatelé Chorvatska. Na Maledivy se i přes světovou pandemii letos v zimě sjelo tolik celebrit, že se snad musely domlouvat, kdo obsadí tropický ráj dřív.

S pohádkovou destinací se dnes loučí Leoš a Monika Marešovi (44), minulý měsíc opustili Maledivy Barošovi, těhotná modelka Veronika Kašáková nebo Nela Slováková (30) a mezi novými zájezdníky jsou Tomáš (35) a Ester Berdychovi nebo zpěvák Sámer Issa (35).

Mají bezedná konta?

Pohádková dovolená na Maledivách ale nebývá samozřejmě (až na výjimky) zadarmo. Taková dovolená většinou zahrnuje ubytování v luxusní vile s vlastním služebnictvem, nejlepším jídlem, nevšedními atrakcemi a letenky, které také nejsou nejlevnější. Dovolená pak může vyjít dle náročnosti klienta od desítek tisíc až po statisíce. Pro někoho nepředstavitelná útrata a rozhazování peněz, pro jiné zážitek na celý život.

Podívejte se v galerii, které celebrity se rozhodly opustit chmurné české období a odletěly si prohřát kosti do tropického ráje.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy