Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Mají bezedná konta? Za Marešovými se na Maledivy sjíždějí další celebrity jak do Chorvatska

Zdroj: Archiv
+ Dalších 14 fotografií
galerie
V době světové pandemie není na výběr tolik destinací kam vyrazit. Většina českých smrtelníků si proto raději pořádně zatopí a přečkávají pandemii ve svých domovech. To ale neplatí pro celebrity, které se i přes nepříznivou dobu rozhodly vycestovat. Nejčastějším cílem jejich destinace jsou Maledivy, kam se za poslední dny sjíždějí jak do Chorvatska. Milan a Tereza Barošovi, Veronika Kašáková či Nela Slováková už se z Malediv vrátili, Leoš a Monika Marešovi se právě s pohádkovou destinací loučí. Manželé Berdychovi nebo Sámer Issa patří mezi nové návštěvníky.

Maledivy jsou považovány za jeden z největších rájů na zemi. Bílé pláže, průzračná voda a človíčka žádného, takhle by se ráj ve středu Indického oceánu dal jinak definovat. Maledivy si většina návštěvníků vybírá nejen pro skoro netknuté přírodní krásy, ale zejména kvůli relaxu a odpočinku. Tamní obyvatelé Malediv už si pravděpodobně pomalu kupují české slovníky, tak jako obyvatelé Chorvatska. Na Maledivy se i přes světovou pandemii letos v zimě sjelo tolik celebrit, že se snad musely domlouvat, kdo obsadí tropický ráj dřív.

S pohádkovou destinací se dnes loučí Leoš a Monika Marešovi (44), minulý měsíc opustili Maledivy Barošovi, těhotná modelka Veronika Kašáková nebo Nela Slováková (30) a mezi novými zájezdníky jsou Tomáš (35) a Ester Berdychovi nebo zpěvák Sámer Issa (35).

Mají bezedná konta?

Pohádková dovolená na Maledivách ale nebývá samozřejmě (až na výjimky) zadarmo. Taková dovolená většinou zahrnuje ubytování v luxusní vile s vlastním služebnictvem, nejlepším jídlem, nevšedními atrakcemi a letenky, které také nejsou nejlevnější. Dovolená pak může vyjít dle náročnosti klienta od desítek tisíc až po statisíce. Pro někoho nepředstavitelná útrata a rozhazování peněz, pro jiné zážitek na celý život.

Podívejte se v galerii, které celebrity se rozhodly opustit chmurné české období a odletěly si prohřát kosti do tropického ráje.

Související články

Další články