Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Majetek v hodnotě padesáti miliard korun: Rihanna a její saúdský přítel jsou údajně nevlivnějším párem světa

Rihanna a Hassan mají hodně peněz a vlivu.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Dříve to byla třeba Beyoncé (36), ale teď už tomu zdaleka tak není. S manželem Jayem-Z (48) byli považováni za nejvlivnější pár, a to nejen kvůli majetku. Časy se mění a do popředí se dostala Rihanna (30) se svým saúdským přítelem Hassanem Jameelem, jejichž majetek dohromady čítá padesát miliard korun.

Padesát miliard korun! Ano, je to neuvěřitelná částka, ale přesně takovou má hodnotu společný majetek Rihanny (30) a jejího přítele Hassana Jameela, se kterým je zpěvačka možná zasnoubená. Na svém profilu se pochlubila prstýnkem, jinak o vztahu mluví nerada. Jameel blesky fotoaparátů také zrovna nevyhledává.

Ani to nemá zapotřebí. Má vliv po celém světě i bez nich, protože vlastní celou fotbalovou ligu. Rihannu může protlačit až do třiceti zemí. Jednou zdědí pohádkové dědictví v hodnotě 44 miliard korun. S Rihannou se začal scházet na počátku roku 2017. Za chvíli tenhle pár bude udávat trendy, a to po celém světě. Možná by se pak zpěvačka mohla lépe oblékat. Informace přinesl deník The Sun.

Související články

Další články