Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Máj slavných: Absolonová a Horna pláčou, záchvat smíchu Bílé a zaláskovaný Bartoš

Máj slavných: Absolonová a Horna pláčou, záchvat smíchu Bílé a zaláskovaný Bartoš
Zdroj: Se souhlasem Lucie Bílé a Ivana Bartoše
+ Další 4 fotografie
Láska

Jak oslavily první máj celebrity? Různě! Někteří se vydali líbat pod třešeň, jiní oznámili zasnoubení, další dokonce rozchod a další si vydali stěžovat na sociální sítě na to, jak je jejich drahá polovička zanedbává.

Rozchod i zásnuby

Pirát Ivan Bartoš (41) pořídil milostnou fotku na své zahradě. To MasterChefácký kuchař Pavel Berky (34) pojal svátek lásky stylově a rozhodl se požádat svého milovaného Matěje o ruku. "Absolutně jsem to nečekal," rozněžnil se natěšený Matěj. To Monika Absolonová  (44) zažila úplně jiný první máj. Vlastně ten nejhorší. Oznámila totiž rozchod s Tomášem Hornou (40). S hokejistou má dvě děti, ty opuštěnou zpěvačku na snímky pusinkovali namísto Tomáše.

Romantika je fuč

Designérka Lilia Khousnoutdinova (32) se rozhodla pojmout první máj trochu jinak a oslavila tradiční svátek Beltain, při kterém se zapalují ohně. Polibek pod rozkvetlou třešní si dopřáli Veronika Kopřivová (30) se svým partnerem Miroslavem Dubovickým (29), Ornella Koktová (28) s manželem Pepou (64) i Dana Morávková (49) s Petrem Maláskem (56).

"Prvomájový polibek po našem," připsala pod krátké líbací video Lucie Bílá (55). S tou to letos neměl Radek Filipi (37) vůbec jednoduché, slavice se totiž nemohla přestat smát.

"Romantika je pryč," postěžovala si Jitka Nováčková (29). Její Tim (34) totiž na žádné velké oslavy není a hlavně mají oba jiné priority, miminko. Tohle není relationship, ale relationshit, posteskla si modelka s tím, že nestihli oslavit ani její narozeniny.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy