Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Mahulena Bočanová v koncích: Má obrovský strach o Márinku, musela ji oživovat a prosí o pomoc

Mahulena Bočanová se strachuje o dceru Marinu
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 22 fotografií
Dcera

Mahulena Bočanová (57) svoji autistickou dceru Marinu (22) miluje nade vše a bere ji jako životní parťačku. Jsou ale chvíle, kdy Márinka přidělává své mamince vrásky na čele. Když totiž dostane záchvat smíchu, začne se dusit. Herečka se na sociálních sítích svěřila s tím, že už ji dvakrát musela oživovat, když přestala dýchat a zmodrala. Herečka prosí o rady.

Herečka Mahulena Bočanová a její dvaadvacetiletá dcera Marina, která trpí poruchou autistického spektra, jsou nerozlučnou dvojkou a zároveň nejlepšími kamarádkami. Márinka, jejímž otcem je podnikatel Viktor Mráz, je podle Bočanové „jiná“, ale má dobré srdce. S diagnózou dcery se hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 naučila žít, a tak se dvojice dokáže společně radovat z maličkostí a užít si i různé aktivity, jako jsou výlety, návštěvy akvaparků či lunaparků.

Někdy je té legrace ovšem příliš, jak se nyní herečka svěřila na sociální síti. "Prosím, co dělat, když se člověk začne ze záchvatu smíchu dusit? Nic nemá v ústech, jen prostě regulérně se mu něco v krku sekne, že se nemůže nadechnout! Máte někdo zkušenost?" požádala o radu na svém Facebooku zoufalá Mahulena, které se obratem dostalo několik užitečných rad.

Hlava v mrazáku

Lidé například Bočanové poradili, aby zkusila klasické bouchání do zad nebo předklon hlavy až ke kolenům. Se zajímavou myšlenkou přišla dcera Oldřicha Víznera Rozálie. „Já to mívám kvůli astmatu. Pokud nemám Ventolin, strčím hlavu do mrazáku a pomalu dýchám, zklidňuju dech. Opravdu zkus ten mrazák, fakt to pomáhá, jednou jsem se málem udusila ze smíchu a mrazák mě zachránil," uvedla.

Video: Rozhovor s Mahulenou Bočanovou pro eXtra.cz:


Někteří uživatelé si mysleli, že si Mahulena dělá legraci, a tak pod její příspěvek psali vtipné komentáře, které však herečku příliš nepotěšily. „Miláčci moji, děkuji za vaše vtipné komenty, ale mně už se takhle dvakrát až do modra dusilo dítě a není to fakt nic moc,“ obratem reagovala herečka, která se svou dcerou Marinou žije v domě v Buštěhradu a snaží se jí maximálně přizpůsobit.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy