Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Mahulena Bočanová (54) promluvila o novém chlapovi: Zajdy už nechci!

Mahulena Bočanová hledá partnera: Musí splňovat tyto požadavky
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
láska

Mahulena Bočanová (54) prozradila, že si nepřestává hledat partnera. Požadavky na něj ale změnila. Tentokrát už nestojí o zajíčky, ale chce staršího a zkušeného muže. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka kromě toho herečka zavzpomínala i na své vztahy s mladšími expříteli.

Ideální chlap? To nechci

"Už nehledám ideálního chlapa. Už jsem došla k tomu, že to nejde. Ideální by se dal uplácat tak ze dvou tří mužů,“ přiznala Mahulena Bočanová (54) v show 7 pádů Honzy Dědka. Pana dokonalého tedy nečeká, tyhle iluze si nepěstuje. Koho by tedy do svého života ráda přitáhla?

"Je krásný, když se srdce rozbuší a v břiše se zatočí motýli, ale mě už víc potěší, když opraví lustr. Chtěla bych chlapíka nad pětapadesát. Já ty mladý nechci," nechala se slyšet herečka. Vypadá to tak, že spíš než lásku jako trám a poblouznění hledá partnera pro život, který dokáže pomoci s běžnými denními úkony.

Vášni podlehla už několikrát

Mahulena vášni podlehla nejednou. S tehdy pětadvacetiletým zajíčkem Jonesem Santosem Santanou vydržela celé tři roky. Prý ji ani nenapadlo, že spolu budou něco mít. Jones jí připadal ohromně mladý a hezký. No, stalo se. "Problém byl třeba v tom, že já mám velký dům a velmi otevřené prostory, kde se všechno rozléhá. Tam je slyšet, i když vám vržou kolena, což není sexy, když chodíte s někým, komu je 25 let,“ okomentovala nepodařený románek z doby před asi deseti lety, věkový rozdíl mezi dvojicí inil 24 let... 

Mahulena se před rokem rozešla s podnikatelem Petrem Hanákem. Být spolu nemohli, Mahulena je totiž mentálně někde úplně jinde. "Připadal mi jako moje druhé dítě, ztřeštěné a roztomilé. Takhle já žít nemohu," přiznala. Pokud tedy máte, pánové, šikovné opravářské ruce a jste psychicky vyzrálí, možná vám dá krásná herečka šanci.

Mahulena Bočanová má za sebou i dvě nevydařená manželství. Jejím prvním manželem byl podnikatel Martin Svoboda, podruhé řekla ano Viktorovi Mrázovi, kterému porodila dceru Marinu (20).

Související články

Další články