Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Magoři, co onehdy málem vyhodili do vzduchu pražský bus, měli další konflikt s policií! Zastavila je na longboardu!

Dandy a jeho parta tentokrát testovali longboard. Jejich střet s policistou byl spektakulární.
Zdroj: Se souhlasem TVTwixx
Hošíci z TwixxTV, kteří se pomalu, ale jistě stávají YouTube celebritami, vrhli na síť další video, které tak nějak nemá chybu. Kolikpak asi jednomu z těchhle magorů naměřili na longoboardu?

Danny Threemann a jeho parta z TwixxTV na sebe asi nejvíc upozornili, když o letošním silvestru odpálili dělobuch v odstaveném autobusu na Praze 13.

Zavrženíhodný akt vandalismu byl bohužel tak neskutečně zábavný, že odpustit partičce nezodpovědných YouTuberů nebylo zase tak těžké, i když je pravda, že některé diváky chlapci iritují už svými obličeji.

Nás teď po půl roce pobavili pravda trošku delším videem, ve kterém si právě Danny, jakýsi nekorunovaný vůdce celé party, vyrazil na longboardery vyhlášenou silnici na Nymbursku, aby otestoval její sklon.

Chlapec si disciplín vyzkoušel více a zejména jeho kličkování v plném provozu by asi většinu rodičů nepotěšilo, ale vše přebíjí jeho střet s místní policií, která byla nekompromisní, a můžeme vám říct, nechtěli bychom tomuto četníkovi stát tváří v tvář třeba při načapání s nastartovanou motorovkou nad mrtvolou.

Kluci si prostě nedají pokoj a někomu může jejich počínání připadat dětinské či podbízivé, ale občas tasí neuvěřitelné věci.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy