Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Magnát Soukup slavil 50 let: Dorazil Zeman a další vlivní Češi! FOTOGALERIE

Zdroj: Twitter
+ Dalších 54 fotografií
oslava
Jaromír Soukup oslavuje 50 let na tomto světě! Oslava kulatých narozenin se rozhodně nesmí podcenit a probíhá v plném proudu. Kromě pana prezidenta dorazilo mnoho dalších hostů, mezi kterými rozhodně nechybí spousta slavných a vlivných tváří.

Jaromír Soukup je známý především jako ředitel televize Barrandov a moderátor mnoha jejích pořadů. I z toho důvodu na oslavu jeho padesátých narozenin dorazila spousta slavných osobností, které mu ke kulatinám pogratulovaly.

Společně s prezidentem Milošem Zemanem na oslavu dorazili i jeho pobočníci Martin Nejedlý a Jiří Ovčáček. Kromě nich se však dostavili například i Bohuš Matuš, Tomio Okamura, Šárka Grossová s dcerou Natálií, bývalý desetibojař Robert Změlík, Luděk Sobota s manželkou, první místopředseda ANO Jaroslav Faltýnek, Felix SlováčekLucií Gelemovou, i Pavel Trávníček či Dalibor Janda.

Miloš Zeman podaroval Jaromíra Soukupa velmi speciálním dárkem, kterým ho nadmíru potěšil. Na rozradostněného oslavence s dárkem se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články