Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Magický úplněk se blíží: Rozdělí to, co má být rozděleno a spojí navždy to, co patří k sobě

Magický úplněk se opět pomaličku blíží a s ním i energie, která je tu od minulého úplňku. Každý si určitě pamatuje, jak mu minulý úplněk ve spojení se zatměním měsíce zamával se životem. Následující úplněk v Rybách bude velice důležitý úplněk, protože si uděláme pořádek ve svém životě a sami v sobě.

Úplněk v Rybách nastane v neděli 26. 8. 2018 přesně ve 13.56 hodin, kdy nás magická síla zasáhne nejintenzivněji. Již před pátkem budou lidé cítit velký tlak na psychiku. Luna bude mít velký vliv na negativní stránky osobnosti, které v těchto dnech vyjdou na povrch. Může se stát, že některé lidi tato síla naprosto pohltí.

Zároveň bude energetickým polem planety plout velmi silná energie, která podpoří spojování duší partnerů. Spojí dohromady ty lidi, kteří k sobě patří a to, co nefunguje, rozdělí. Opět se ale ozve Černá Luna, která otevře temné stránky naší osobnosti. Dejte si na ni pozor, ať vás zcela nepohltí.

Co je však velmi pozitivní, úplněk v Rybách je podle kartářek a astrologů považován za čisticí úplněk, který nastartuje naše životy tím správným směrem. Tuto energii můžeme na sobě pozorovat již od začátku týdne, kdy všechno vykrystalizuje a vybouchne.

Napište nám do komentářů, jak zvládáte období úplňku a jeho magickou sílu.

Mohlo by vás zajímat

Další články