Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Magický „růžový superměsíc“ ve Štíru: Erotické napětí a odhalení našich temných stránek

Magický „růžový superměsíc“ ve Štíru: Erotické napětí a odhalení našich temných stránek
Zdroj: pixabay.com
astro

V úterý 27. 4. 2021 těsně nad ránem nás čeká první letošní superúplněk, kterému se také říká růžový úplněk. Jde o takový úplněk, kdy je Měsíc nejjasnější a nejblíže naší planetě. Luna prochází znamením Štíra, oproti tomu Slunce se momentálně nachází v ohnivém Býku.

Svého maxima dosáhne úplněk v úterý v 5:31 hod. Uvádí se, že během superúplňku je Měsíc až o 15 % větší, než je obvyklé. Normální pozorovatel však zásadní rozdíl nepozná. Měsíc bude jasnější, ale na obloze ho budeme pozorovat stále zhruba stejně.

Energie Štíra bude temná

Citlivější jedinci mohli už několik dní před superúplňkem u sebe pozorovat zvýšenou nervozitu, podrážděnost či temnotu. Právě energie Štíra je nadpozemského charakteru, máme tak tendence řešit zejména materiální svět, nejtajnější zákoutí duše i temné stránky naší osobnosti.

Často tak někteří v této energii nachází svá temná místa a slabiny. Pociťují je také mnohem výrazněji než obvykle. Pokud tak jedinci trpí nízkým sebevědomím, během několika dnů se jim tento pocit jen více prohloubil a měli problém strávit čas ve společnosti těch, které důvěrně znají.

Energie Býka, ve které se nachází Slunce, zase přináší potěší, prožitek a slast. Ne náhodou se tak tento superúplněk nese ve znamení erotiky, potěšení a intezivních orgasmů! Toho se nebojte využít.

Doporučení pro superúplněk

Během tohoto superúplňku si dejte pozor zejména na pohlavní orgány, u žen jde zejména o různé mykózy a poruchy vaječníků. Mohla by zde však existovat i náchylnost k zánětům močového měchýře. Pozor by si měli dát hlavně zrozenci ve znamení Býka a Štíra nebo ti, kteří mají v tomto znamení ascendent.

Tradičně se během úplňku nedoporučují žádné lékařské zákroky. Naopak se doporučují rituály pro splnění přání a opuštění všeho starého.


Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy