Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

MAGICKÉ NOVOLUNÍ VE STŘELCI: Temná noc přinese novou lásku i postelovou krizi!

Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
ASTRO
Ani temná obloha nezastaví magický vliv novoluní, které nás čeká v pátek. Novoluní ovlivňuje i psychiku, citliví jedinci tak mohou zaznamenat výrazné změny nálady nebo úzkost. Pokud se chceme zbavit nějakého zlozvyku, začněme s tím právě při novoluní! Slunce se bude pohybovat Střelcem do 21. prosince. Jakou milostnou transformaci novoluní přinese? A probudí ve vás temná noc sexuální predátory?

V posledních týdnech jste prožili dost zklamání, a tak je těžké znovu důvěřovat. Vypěstujte si důvěru znovu. Máte důvod věřit sobě i druhým. Vliv novoluní vám pomůže otevřít své srdce, i ono se znovu zalije sluncem, prozáří vaše dny a naplní je štěstím. Vše, co se událo, berte jako lekci. Co vám přinesla? Možná hodnotné poučení, možná zjištění, že setrváváte ve společnosti zlounů nebo stojíte bez pohnutí na místě či v situacích, kde už nemáte dávno být. Každá překážka se jednou zbortí a vše se dá do pohybu tím správným směrem. A ten čas právě nastal! Připravte se na změnu.

Novoluní bude ve znamení lásky a citů. I ti, kteří si myslí, že budou sami, se mohou uklidnit. Touha po romantice a blízkosti k sobě přitáhne i ty nejvzdálenější duše. Radujte se každý den, oceňujte sebe i druhé. Zajděte si na kafíčko, udělejte si radost novým kouskem do šatníku. Zaměřte svou pozornost k jemným náznakům lásky. Hlavně si nenechte rozkazovat druhými ani svými vlastními negativními myšlenkami, váš plamen rozhodně nevyhasl.

Novoluním vládne nervozita a podrážděnost

Během tohoto období na obloze Měsíc neuvidíte, a protože je obloha tedy jen temná, mohou během novoluní někteří lidé pociťovat depresivní a úzkostné stavy. Psychika bývá v novoluní oslabená a nestabilní, lidé pociťují osamělost a jsou pesimističtí. Nemoci se rázem horší, přibývá úrazů a havárií. Zvlášť pozor dávejte na cestách. Vládne podrážděnost, nervozita, agresivita. Chování bývá mnohdy iracionální. Imunita je oslabená. Lidé prožívají vnitřní rozpory a utrpení. S muži si při novoluní moc nepokecáte, jsou méně komunikativní.

Formují se nové nápady, myšlenky a předtuchy, přichází nové vzrušení. Od novoluní nastává přechod do energetičtější měsíční fáze, kdy začíná růst a vzkvétat naše tvořivost. Nutí nás to k aktivitě. Nov je zlom mezi vyčerpáním a přívalem nové energie. Zpočátku tuto energii můžete vnímat jako napětí, neklid, netrpělivost a vzrušení, které může přecházet do podrážděných reakcí. Vaše okolí vám dává najevo, jak jste nesnesitelní? Něco na tom asi bude. Cítíme aktivitu, ale nevíme, kterým směrem ji zaměřit. Něco začíná, ale je to tak neuchopitelné, hoříme nedočkavostí, abychom se do toho pustili.

Vliv novoluní na váš sexuální apetit

Zároveň ale právě o novoluní je nejlepší navazovat nové vztahy, čehož mohou využít všichni single. A co sex? Pro ženy toto období bohužel není zrovna nejerotičtější. Chuť na milostné hrátky se ztrácí a s tím i sexuální aktivita. A protože na muže tato fáze Měsíce nijak nepůsobí, nemusí se se svou partnerkou ohledně sexu shodnout. Zkuste kompromis – pohrajte si s jeho chloubou.

Nov jako půst

Novoluní je vhodným obdobím pro detox či půst. Tyto dva dny bychom měli stravu postavit především na potravinách rostlinného původu, které nezůstávají dlouho v trávicím traktu. Jezte ovoce a zeleninu. Pijte bylinné čaje a čerstvé ovocné šťávy. Výborná jsou smoothíčka. Vhodný je mátový čaj, šípkový, lipový a různé detoxikační čaje. V novoluní metabolismus pracuje rychleji, a pokud tělo nezatěžujete těžkou stravou, vaše tělo se nejúčinněji zbaví toxických látek. Energii, kterou by jinak spotřebovalo na trávení potravy, použije k regeneraci a vyplavování toxinů. A zajděte si do fitka.

Toužíte po splnění osudového přání? Tarotové karty vám řeknou, zda vám bude přáno!

Související články

Další články