Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Magické datum 19. 2. 2019 z pohledu NUMEROLOGIE: Žárlivost a sexuální úlety!

Magické datum 19. 2. 2019  z pohledu NUMEROLOGIE: Žárlivost a sexuální úlety!
Zdroj: Profimedia.cz
astro
Numerologie je jedním z oborů, který je spojován s magií. Zabývá se energií čísel a jejich vlivem na okolní svět. Je až s podivem, jak umí čísla silně ovlivňovat naše životy a mnohdy si toho ani nevšimneme. Proč se tedy nepřipravit? Co nám přinese toto magické datum?

Při zkoumání energie určitého dne podle čísel je pro nás vodítkem předně číslo dne, protože číslo měsíce a roku sice má význam, ale spíše dlouhodobý. Pojďme se tedy nejprve podívat, co symbolizuje číslo 19.

19. den

Symbolizuje velkou sílu a elán. 19 sama o sobě je intelektuálně založená, trpělivá a snaží se vyhovět žádostem druhých. Pravděpodobně budete v tento den trochu submisivní, protože je v milostných vztazích oddaná. Chce porozumět partnerovi a je velkorysá. Váš partner si konečně bude moci vyzkoušet všechny tajné milostné choutky. Dodá vám vitalitu při dosahování osobních cílů a budete lpět na svých názorech a vysokých požadavcích. V tento den vám 19 předpovídá nevyrovnanost a náladovost. Pozor na nadřazenost a snahu být výjimečný. Ani nesoudnosti a žárlivosti vás 19 neušetří!

Dvě jedničky jako průchod emocí

V datu 19. 2. 2019 najdeme dvě jedničky, které v numerologické mřížce umějí podstatně snadněji vyjadřovat své pocity. Mají velkou potřebu dělit se o ně, dávat jim průchod, a reagují zklamaně, pokud je někdo zastaví. Bez problémů se svěří jiným a jsou připraveni přizpůsobit se, jsou-li přesvědčováni protiargumenty. Lidé v tento den potřebují neustálé ujišťování od svého partnera či partnerky, že jsou milováni nebo uznáváni.

Intuitivní dvojky

V tomto magickém datu najdeme i dvě dvojky, což znamená, že budete mít zvýšenou schopnost intuice. Přesně poznáte, co vám chce partner skutečně říci, to znamená, že dvě dvojky v datu nejen naslouchají tomu, co je řečeno, nýbrž také tomu, co je tím skutečně míněno. Tato zesílená intuice je jako anténa na střeše: člověk přijímá mnoha kanály a musí se učit zpracovávat nejrůznější dojmy a napětí. Je velmi důležité tuto zvýšenou citlivost vyrovnávat sportem nebo klidnou relaxací. Tak s chutí do toho!

Analytické devítky

Ve dnech s více devítkami se všechno odehrává „hlavou“. Hodně lidí se rádo zabývá číslicemi, protože práce s nimi vyhovuje jejich zvýšeným analytickým schopnostem. Tato vysoká duševní energie musí být využita a lidé, kterých se tato konstelace týká, se cítí nejlépe, když mohou nasadit své analytické schopnosti. Pozor ale na nebezpečí, aby se nestali jednostrannými a nechtěli uplatňovat pouze svoje hledisko. V mnoha případech je těžké přimět je k tomu, aby situaci viděli také jinak, z jiného pohledu. Dotyčné osoby rády mluví o svých problémech, ale obvykle nenechají nikoho vyslovit jiný názor. Mohou to být lidé velmi nerozhodní, nepružní a také sobečtí.

A jaký je váš 19. únor 2019?

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy