Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Magické datum 12. 02. 2021: Otevřou se brány osudu, tvrdí astrologové

Zdroj: Profimedia.cz
numerologie
Magické datum 12. 02. 2021 slibuje lepší a nové zítřky. Nový rok a mysteriózní datum přinesou klid, energii a pracovní příležitosti. Jednička a dvojka jsou andělská čísla a vzájemně se doplňují jako muž a žena. Mimořádné datum přeje vztahům a novým startům.

Dnes je výjimečný den, magické datum, které se nebude jen tak opakovat. Datum podle astrologů slibuje mnohé. Jedničky a dvojky jsou tzv. andělská čísla a nabízí mnohé výzvy. Za povšimnutí stojí i skutečnost, že v součtu všech čísel v datu 21. 2. 2021 nám vyjde desítka. Jednička, jak známo, značí nové začátky. Zajímavý je také odkaz na historii, protože když se datum 21. 2. 2021 otočí, získáme zrcadlové datum 1202/2021. Další takto zajímavé datum přijde až 22. 2. 2022. U zrcadlového data se otevírají brány osudu a čas přináší více radosti a světla než temnoty a zklamání. Velmocí dvojky je produktivní komunikace a akce.

Podle numerologa jedničku přirovnáváme mužské síle a pragmatickému uvažování, oproti tomu dvojku můžeme přirovnat k ženské jemnosti, energii a intuitivním jednání. Je tedy nasnadě vytvořit ideální spojení dvou protikladů. Nabízí se urovnání všech sporů a vytvoření harmonického vztahu plného klidu a porozumění. Pozor, magické datum může ovšem přinést i rvačku těchto protikladných čísel a energií.

Dnešní datum také dává dohromady číslo 5. Nejen den a měsíc 12. 2, ale i letopočet 2021. Pětka stejně jako jednička podporuje nový start. Pokud víte kudy kam a máte směr a jen jste se báli rozjet svůj nový byznys, nebo dlouho víte, kdo je vaše vyvolená či vyvolený, jděte do toho. Nebojte se, vyběhněte.

Jednička a dvojka nám také dávají dohromady číslo 12. Máme 12 apoštolů, 12 řeckých bohů, 12 měsíců… odjakživa je číslo 12 zásadní a zásadní je i tento den. Proto numerolog radí: „Běžte si dnes za svými sny, pracujte na své lásce, držte se svého plánu a neuhýbejte.“ Magická bude jakákoliv činnost, která bude v čase 21:21 konána v jedenadvaceti opakováních. Ať už je to 21 dřepů, nebo darujete 21 růží, nebo sníte 21 knedlíků, i když to asi není dobrý nápad.

Dnes začíná čínský nový rok ve znamení Buvola. Končí rok Krysy. Rok Buvola přináší mnoho pracovních příležitostí, přináší řád a může nám pomoci objevit skutečný smysl života. Tento výjimečný rok nabídne možnost sebepoznání a seberealizace. Měla by panovat rovnováha, řád a dodržování pravidel.

Související články

Další články