Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Magické datum 11. 11. je tu: Řítí se na nás TŘI ASTEROIDY NARÁZ a jeden ve tvaru LEBKY!

Zdroj: pixabay
vesmír
Nejen na Zemi, ale momentálně i ve Vesmíru se toho v tomto období děje opravdu hodně. Nejen, že nás čeká magické datum 11.11. 2018 a děsivý asteroid ve tvaru lebky. Mnozí se obávají, že může zasáhnout naši planetu. A k Zemi se o víkendu přiřítí ještě další tři.

Magické datum 11.11. budí v mnoha lidech opravdu velký strach. Jedenáctka je totiž podle numerologie velmi silné číslo, je také nositelem pro moc a pro duchovní a věštecké schopnosti. Probouzí však také temnotu. Navíc se skládá ze čtyř jedniček a na nás letí čtyři asteroidy!

V tomto období se podle numerologie musíme připravit na opravdu zvláštní věci. Nejen, že nás už nějakou dobu straší vědci z NASA ale i různí proroci, že se k naší planetě přiblíží asteroid ve tvaru lebky, navíc nás ohrozí další tři asteroidy. NASA považuje všechny tři za potenciálně nebezpečné, jeden bude Zemi blíž než Měsíc.

Asteroid TB145 ve tvaru lebky by měl proletět kolem naší Země ve vzdálenosti 40 milionů kilometrů, takže si můžeme oddychnout. Tento asteroid dokonce získal i svou vlastní přezdívku. Říká se mu Velká dýně.

Kolem magického data by také měli proletět kolem nás další tři asteroidy. NASA nás však všechny varuje, že asteroidy proletí dost blízko. První poletí v sobotu VS1 o velikosti asi 25 metrů, jen chvíli po něm se prosviští asi třicetimetrový VR1 a jako poslední z trojice nejmenší, asi desetimetrový VX1, který nás mine ve vzdálenosti bližší než Měsíc.

Související články

Další články