Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

MAGICKÁ MOC KAMENŮ ROKU 2019: Růženín povzbudí v posteli, kočičí oko zajistí jmění

Zdroj: www.mineralia.cz
astro
Kameny mají velkou magickou moc. V posledních letech roste zájem o energie přírodních kamenů. Pravý přírodní kámen, se kterým se správně zachází, má svoji sílu, a pokud souzní se svým majitelem, je pravděpodobné, že mu přinese zdraví, peníze, libido či inspiraci. Kterými kameny byste se měli v roce 2019 obklopit? Poradíme vám!

TOPAZ – kámen potence

Je průhledný nebo průsvitný se skelným leskem. Jeho název je pravděpodobně odvozen podle ostrova Topasos v Rudém moři. Tento kámen obdarovává muže rozumem a potencí a ženy krásou a plodností. Díky němu snadno opouštíme zastaralé názory, zvyky a předpojatost. Pomáhá hledat nové cesty, překonávat nejistotu a vnitřní napětí. Pomáhá zpracovat nepříjemné zážitky z dřívějška. Astrologicky je přiřazen podle starých Řeků ke znamení Vah, podle Babyloňanů ke Štíru, podle jiných je zlatý topaz vhodný pro Lvy a Blížence a modrý pro Střelce a Vodnáře.

Kámen milenců – RŮŽENÍN

Už v antice byl růženín považován za kámen lásky. Bez potřeby slov dokáže v naší duši rozkmitat magické vibrace. Používá se k povzbuzení lásky. Oživuje v nás fantazii, bohatou inspiraci, tvořivost a schopnost vidět dál, než kam dosahují naše smysly. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, pozornosti vůči jiným. Vyrábí se z něj efektní lampičky na čajovou svíčku, které nám mohou příjemně prozářit večer strávený ve dvou. Jelikož se růženín používá k léčbě hluboko uložených psychických potíží a nevyřešených konfliktů, může se někdy stát, že kámen ztmavne nebo se v něm dokonce vytvoří praskliny. Dopřejte mu rychlou vodní lázeň.

Talisman ZDRAVÍ – zelený JASPIS

Je léčivým amuletem a talismanem zdraví. Zbavuje také nočních můr a podporuje klidný spánek. Nosí se pro větší pochopení emocí a duševních stavů druhých. Zelený jaspis pomáhá Rakům. Využijte tento sexuální drahokamový elixír v posteli. Na fyzické rovině prodlužuje sexuální rozkoš. Vhodný je rovněž pro všechny, kteří drží dietu, snaží se přestat kouřit nebo omezit alkohol. Ženám, které se snaží o miminko, se doporučuje nosit zelený jaspis uchycený kolem pasu. Zelený jaspis podporuje vytrvalost, posiluje sebeovládání a dodává energii.

KOČIČÍ OKO – KÁMEN BOHATSTVÍ

Kočičí oko je pojmenování několika různých kamenů, většinou křemene obsahujícího olivově zelený azbest. Ve starověké Asii bylo kočičí oko odrůdou chryzoberylu. Kočičí oko se používá v kouzlech bohatství a přivolání peněz. Nejenže pomáhá přivolat nové peníze, ale přivádí zpět i jmění, které jste ztratili před tím, než jste si tento kámen pořídili.

PENĚŽNÍ KOUZLO KOČIČÍHO OKA: Vezmeme bankovku nejvyšší hodnoty, kterou máme, a celou ji otřeme kočičím okem. Potom bankovku omotáme okolo kamene a pevně ji přivážeme zelenou nití. Nosíme ji stále u sebe a neutratíme ji do té doby, než začne kouzlo působit.

Kámen bezpečí a nerušeného spánku - MALACHIT

Malachit se nosí k odhalení hrozícího nebezpečí. Legendy praví, že se kámen rozpadne na kousky, aby svého nositele varoval před nastávajícím nebezpečím. Má schopnost propůjčovat energii. Proto je velice používaný během magických obřadů. Používá se v ochranné magii, chrání před negativní energií a fyzickým ohrožením, dále také v kouzlech lásky k přivábení partnera. Rozptyluje deprese a celkově uklidňuje nervovou soustavu. Kousek malachitu pod polštářem vám zajistí klidný, ničím nerušený spánek. Dobrou noc!

Více o minerálech na www.svetmineralu.cz

Související články

Další články