Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Magická moc bazalky: Čtěte, jak si díky ní přičarovat lásku! To zvládnete i vy!

Bazalka vám spraví náladu a ještě přičaruje lásku.

Stále populárnější bazalku, jednu z nejtypičtějších a nejoblíbenějších bylinek středomořské kuchyně, u nás známe zejména jako koření.

O léčivých účincích bazalky jste již možná slyšeli, éterický olej v bazalce napomáhá odstraňování bolestí hlavy, snižuje stres a únavu a tlumí úzkostné stavy, působí proti nespavosti. Jde o přírodní antidepresivum, které vám dokáže zlepšit náladu.

Věděli jste však, že bazalka má i čarovnou moc? A jakou! Dokáže vám přičarovat lásku. A jestli již partnera máte, bazalka vás uchrání před hádkami a zajistí vám šťastný a harmonický vztah. Bazalka také přitahuje peníze a přináší do domu štěstí. Její aromatická vůně přináší radost a porozumění, obzvlášť vhodná je pro milenecké dvojice.

Jak na to?

Nasypte několik usušených lístků bazalky do plátěného sáčku či do schránky na amulety, bazalku takto noste při sobě třeba v kapse či na krku.

Nezapomeňte, že čarovnou moc mají jen bylinky vlastnoručně nasbírané. Největší síly dosahují, pokud jsou natrhané o úplňku o půlnoci. Nejbližší úplněk nás čeká až 21. srpna 2013, když je ale utrhnete kdykoliv jindy, rozhodně nic nepokazíte. Při trhání bylinky intenzivně myslete na to, co od ní očekáváte. Pak už jen zbývá věřit v onu magickou sílu.

Bazalku si vypěstujete snadno. Kromě zahrádky se jí daří i v truhlících na oknech, terasách a balkonech či v bytě, ale v tom případě potřebuje dostatek světla a tepla. Bazalku si bez problémů zakoupíte v supermarketech a zahradnictvích již předpěstovanou v květináči. Nezapomeňte žíznivou bazalku dobře zalévat.

Vašemu čarování již nic nebrání!

A jestli právě dnes zažijete kouzelný den a magickou noc, to si přečtěte ve svém osobním a erotickém horoskopu.

Mohlo by vás zajímat

Další články