Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Mafie na Slovensku: Ital z Kuciakova výbušného článku zadržen! V cele je i jeho bratr

Podnikatel Antonino Vadala má doma prohlídku.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 18 fotografií
Slovenská policie podnikla razii v Michalovcích a Trebišově. Zásah se týká italského podnikatele Antonina Vadaly. Na něj byl přes svou asistentku Troškovou zřejmě napojen slovenský premiér Robert Fico. Vadala je podnikatel, o kterém psal novinář Ján Kuciak. Ten byl zavražděn se svou přítelkyní. Slovenská policie vraždu dosud nevyřešila. Vadala a jeho bratr jsou zadrženi.

Informaci o zásahu u Vadaly potvrdily zdroje slovenského portálu Aktuality.sk. Na italského podnikatele se v posledním nedokončeném článku zaměřil zavražděný slovenský novinář Ján Kuciak. Podle slovenských médií byli Antonino Vadala a jeho bratr Bruno ve čtvrtek ráno zadrženi. Údajně je zadržen také jejich bratranec Pietro.

Kuciak v článku uvedl, že přes asistentku Márii Troškovou byl na Vadalu napojen slovenský premiér Robert Fico. Ten napojení na italskou mafii odmítá. Opozice Roberta Fica opakovaně vyzvala k rezignaci, ten to odmítl.

Slovenský premiér nabídl milion eur tomu, kdo pomůže dopadnout vraha slovenského novináře a jeho partnerky. Fico nabídl vlastní vyšetřovací verzi, proč Kuciak zemřel – psali jsme tady.

Související články

Další články