Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Mafiánská vražda na Slovensku: Odmítla hovořit s Ficem! Tady je další rána pro matku zastřelené Martiny!

Zlatica Kušnírová nad rakví své dcery.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 35 fotografií
Matka zavražděné Martiny Kušnírové stále nechápe, proč její dcera musela zemřít. Navíc se dozvěděla, že vraždu novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky bude vyšetřovat slovenská policie. Není možné, aby tým kriminalistů pracoval pod velením ze zahraničí.

Je do další velká rána pro Zlaticu Kušnírovou. Dozvěděla se, že vraždu její dcery a jejího přítele budou vyšetřovat slovenští policisté. Není možné, aby vyšetřování dvojnásobné vraždy převzal mezinárodní tým. Podle politiků by se tak Slovensko vzdalo suverenity. Matka zavražděné Martiny ale nevěří, že slovenští policisté odvedou dobrou práci.

Před pohřbem Martiny zavolal zdrcené matce premiér Robert Fico. „Den před tím mi volal někdo od Fica. Že premiér vyjadřuje soustrast a morální podporu. Chtěli vědět, zda se mnou Fico může mluvit. Odmítla jsem,“ uvedla Zlatica Kušnírová pro cas.sk.

Vraždu novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky se stále nedaří objasnit. Policejní prezident Tibor Gašpar uvedl, že vyšetřovací tým má zcela novou verzi, proč oba mladí lidé byli zastřeleni. S novou verzí chce veřejnost seznámit po víkendu.

Související články

Další články