Mladý novinář Ján Kuciak mapoval zejména problémy kolem slovenské strany Smer. Byl naprosto přesvědčen, že strana Roberta Fica je napojena na italskou mafii. Kuciak v posledním textu uvedl, že toto napojení je přes Ficovu asistentku Márii Troškovou.

A právě krásná Mária je další, která se v současné době bojí o svůj život. Maminka Márie již před pár dny odkryla děsivou skutečnost. Její milované dceři nechutně vyhrožují přes SMS zprávy s tím, že skončí stejně jako investigativní novinář.

„Ty špinavá mafiánská k**vo. Půjdeš ke dnu i ty,“ přečetla SMS zprávy vyděšená maminka. „Bojím se o její život, bojím se i o svůj. Nevycházím z bytu a nikomu neotvírám. Mária je izolovaná, ale my ne a s manželem podnikáme kroky také k zajištění naší bezpečnosti. To není normální, co se děje,“ řekla pro cas.sk.

Nyní maminka prozradila další nečekané tajemství. Její dcera Mária měla mít s podnikatelem Antoninem Vadalou intimní vztah. Oba dva si byli podle jejích slov natolik blízcí, že se mělo schylovat ke svatbě.

V nedokončeném článku zavražděného novináře figuruje právě Antonio jako spojka mezi Slovenskem a nejmocnější italskou mafií ’Ndrangheta.

V současné době trápí Máriu ale úplně jiné starosti. Bojí se o svůj život. Maminka zároveň odmítá, že by její dcera měla něco společného s italskou mafií. „Moje dcera musí být pod policejní ochranou, v izolaci, ani mi nedovolí s ní komunikovat. Velmi se bojím o její život,“ dodává matka.