Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Mafiánská vražda na Slovensku: Ficova svůdná asistentka je milenkou italského bosse

Mária má být podle maminky v ohrožení života.
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 26 fotografií
Brutální vražda investigativního slovenského novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho přítelkyně otřásá celým Slovenskem. Nyní se začíná všechno pomalu rozplétat a mladý novinář nebyl rozhodně jediným, kdo se měl bát o život. Asistentce slovenského premiéra Roberta Fica (53) Márii Troškové (30) podle slov její maminky vyhrožují, že skončí stejně jako Kuciak. Navíc maminka prozradila další tajemství. Její dcera měla být milenkou Antonia Vadaly a dokonce se měli brát!

Mladý novinář Ján Kuciak mapoval zejména problémy kolem slovenské strany Smer. Byl naprosto přesvědčen, že strana Roberta Fica je napojena na italskou mafii. Kuciak v posledním textu uvedl, že toto napojení je přes Ficovu asistentku Márii Troškovou.

A právě krásná Mária je další, která se v současné době bojí o svůj život. Maminka Márie již před pár dny odkryla děsivou skutečnost. Její milované dceři nechutně vyhrožují přes SMS zprávy s tím, že skončí stejně jako investigativní novinář.

„Ty špinavá mafiánská k**vo. Půjdeš ke dnu i ty,“ přečetla SMS zprávy vyděšená maminka. „Bojím se o její život, bojím se i o svůj. Nevycházím z bytu a nikomu neotvírám. Mária je izolovaná, ale my ne a s manželem podnikáme kroky také k zajištění naší bezpečnosti. To není normální, co se děje,“ řekla pro cas.sk.

Nyní maminka prozradila další nečekané tajemství. Její dcera Mária měla mít s podnikatelem Antoninem Vadalou intimní vztah. Oba dva si byli podle jejích slov natolik blízcí, že se mělo schylovat ke svatbě.

V nedokončeném článku zavražděného novináře figuruje právě Antonio jako spojka mezi Slovenskem a nejmocnější italskou mafií ’Ndrangheta.

V současné době trápí Máriu ale úplně jiné starosti. Bojí se o svůj život. Maminka zároveň odmítá, že by její dcera měla něco společného s italskou mafií. „Moje dcera musí být pod policejní ochranou, v izolaci, ani mi nedovolí s ní komunikovat. Velmi se bojím o její život,“ dodává matka.

Související články

Další články