Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Mafiánská k**vo. Půjdeš ke dnu! Maminka Ficovy asistentky popsala, jak její dceři vyhrožují

+ Dalších 26 fotografií
Vražda investigativního novináře Jána Kuciaka (†27) otřásá celým Slovenskem. V nelibosti veřejnosti se nyní ocitla asistentka slovenského premiéra Roberta Fica (53). Maminka Márie Troškové (30) nyní novinářům popsala, jak její dceři vyhrožují. Prý skončí stejně jako zavražděný novinář.

Vražda novináře Jána Kuciaka otřásla celým Slovenskem. Byl zastřelen ve svém domě ve Vel'ké Mači společně se svou snoubenkou Martinou K. Novinář mapoval zejména problémy kolem slovenské strany Smer. Byl přesvědčen, že strana Roberta Fica je napojena na italskou mafii. Kuciak v posledním textu uvedl, že toto napojení je přes Ficovu asistentku Márii Troškovou.

Maminka Márie Troškové se nyní rozhodla promluvit pro novináře z Nového času. Uvedla, že její dceři je vyhrožováno.

„Ty špinavá mafiánská k**vo. Půjdeš ke dnu i ty,“ přečetla SMS zprávy rozrušená maminka. „Bojím se o její život, bojím se i o svůj. Nevycházím z bytu a nikomu neotvírám. Mária je izolovaná, ale my ne a s manželem podnikáme kroky také k zajištění naší bezpečnosti. To není normální, co se děje,“ uvedla s pláčem pro cas.sk.

Ján Kuciak (†27) byl slovenský novinář, který pro web Aktuality.sk psal především o propojení slovenských politiků a italské mafie. Slovenská veřejnost je přesvědčená, že Kuciak přišel na něco, co mělo zůstat tajné. A proto musel zemřít. Byl zavražděn ve svém domě ve Vel'ké Mači. Zastřelena byla také jeho snoubenka Martina K.

Kuciak psal o tom, že Mária Trošková pracovala nejen pro Fica, ale také pro italského podnikatele Vadalu. S podnikatelem Antoninem Vadalem v minulosti založila společnost GIA Management. Právě Vadal má být podle slovenských médií napojen na nejmocnější italskou mafii ‘Ndranghetu.

Související články

Další články