Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Mafián, superlhář, co zneužívá i mrtvé! Babiše si podaly i celebrity

Mafián, superlhář, co zneužívá i mrtvé! Babiše si podaly i celebrity
Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
kauza babiš
Celým Českem otřásá skandál údajného únosu syna předsedy vlády Andreje Babiše mladšího spolupracovníky jeho otce. Hrozí politická krize, která může republiku zasáhnout i na několik let dopředu. Není divu, že názory na aféru nevyjadřují jen obyčejní lidé, ale i známé osobnosti. A většina to premiérovi natírá!

Asi nejhlasitějším kritikem je syn Karla Svobody, jemuž vadí, že při reakci na reportáž Seznam Zpráv Babiš využil i jeho mrtvého tatínka. Tvrdil totiž, že dcera má stejně jako skladatel bipolární poruchu.

Syn Karla Svobody

„Škoda, že Andrej nevzal tátu taky na Krym... ty vole, to je fakt silnej WTF moment. Táta žádnou bipolární poruchu neměl! Kdo je bezcitný, ať soudí lid. A kdo lže a nemá záklopku, ať mluví z Palerma. Když on dokáže bez podkladů říct tohle, já mohu říct, že kdo neví, co znamená mafián, ať si vzpomene na Andreje Babiše. Nevím, proč to lejno hází na nás, měl by si ho strčit zpátky do pr*ele,“ nebral si žádné servítky Petr Klein Svoboda.

„Vím, že tehdy byla snaha z něj udělat blázna. Některým lidem by to vyhovovalo. Ale on byl tehdy i za psychiatrem, který mu řekl, že nemá problémy psychického rázu, že jsou existencionální. Těsně před smrtí chystal ve svém životě velké změny,“ vysvětlil pak našemu redaktoru Petr s tím, že jestli Babiš i tuhle aféru přežije, bude to pro společnost smutná vizitka.

Na to, že si vzal premiér do úst zesnulého hudebního skladatele, reagoval i jeho velký kritik, novinář z pořadu A DOST! Jan Tuna. „Superlhář, který zneužije pro své zájmy kohokoliv. Své děti. I mrtvé,“ myslí si o předsedovi ANO.

Kdo nesnáší Babiše?

„Zveřejnění rozhovoru s Andrejem Babišem juniorem vytváří čím dál naléhavější potřebu, aby se podezření spojená s kauzou Čapí hnízdo buď potvrdila, nebo vyvrátila,“ řekl eXtra.cz svůj názor režisér Jan Hřebejk.

„Je-li pan premiér schopen takovéto situaci vystavit vlastní rodinu, jak moc jedno jsme mu my?“ podivuje se nejnovější kauze premiéra Tomáš Klus. Další, od koho se reakce dala čekat, je herec Jan Hrušinský. Popsal celou kauzu a směrem k Andreji Babišovi mladšímu jen poznamenal, že je chudák, co všechno musel prožít.

To známý kritik soucčasných pořádků Jiří Mádl zveřejnil fotku billboardu Andreje Babiše s Martinem Stropnickým, na kterém před předchozími volbami hlásali slogan „Aby se za nás děti nestyděly“.

„To ne, tady se děti bojí se stydět,“ reagoval na billboard. Andrej Babiš mladší totiž prohlásil, že má strach z člověka, který mu říkal, že s jeho otcem oba chtějí, aby byl zavřený a jenž ho měl údajně také unést na Krym.

To Daniel Hůlka, zastánce Miloše Zemana, který ho předloni odměnil státním vyznamenáním, naopak souhlasí s tím, že novináři Sabina Slonková a Jiří Kubík jsou hyeny a hovada, která zneužila těžce psychicky nemocného člověka. „Babiše nemusím, ale z těchto praktik je mi na zvracení,“ napsal Hůlka.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy