Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Madonna štve fanoušky: Pozdními příchody na vlastní koncerty si vysloužila i žalobu

Madonně bývá obvykle jedno, co si o ní ostatní myslí.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
pýcha
Ačkoliv Madonna (61) nepochybně patří mezi naprosté pěvecké ikony, podle fanoušků jí úspěch velmi stoupl do hlavy. Obzvláště velké kritiky se dočkává kvůli koncertům v rámci turné Madame X, na kterých je schopná nechat své příznivce čekat i několik hodin poté, co měly oficiálně začít. Za její přístup na ni dokonce jeden z dnes už bývalých fanoušků podal žalobu.

Madonna svou kariéru započala začátkem sedmdesátých let. Vydala spoustu písní i alb a stala se z ní žena, kterou lidé označují za královnu popu. Ke svým fanouškům se však prý nechová příliš hezky.

Podle fanoušků, kteří si koupili lístky na Madonnin koncert v rámci turné Madame X, není žádnou výjimkou, že se zpěvačka objevila na pódiu i s 3 a půl hodiny dlouhým zpožděním. Za tu dobu by zvládla celý koncert odzpívat.

Její nezodpovědnosti už se údajně začali přizpůsobovat i organizátoři, kteří pro jistotu přesunuli původní časy vystoupení na pozdější hodiny. S tím ale mají problém nezletilí fanoušci v Miami, kteří se po jedenácté večerní nemohou bez doprovodu dospělého pohybovat venku. Dožadují se tedy vrácení peněz.

Žaloba

Přístup Madonny podle amerického magazínu Buzzfeed jednoho z fanoušků vytočil natolik, že se na ni rozhodl podat žalobu. Na tento krok zareagovala zpěvačka statusem na Twitteru, v němž poznamenala, že královna nikdy nechodí pozdě.

Vémola v Clash of the Stars? Propadl bych se hanbou, říká jeho trenér a odmítá ho připravovat

Související články

Další články

Nejnovější kauzy