Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Madonna šokuje svým vzhledem: Upírka, která požírá nemluvňata, smějí se jí fanoušci

Zpěvačka Madonna se změnila k nepoznání.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
stárnutí

Čtyřiašedesátiletá zpěvačka Madonna se objevila na udílení hudebních cen Grammy. Jenže fanoušky její vzhled vyděsil. „Co se s jejím obličejem stalo?“ ptají se hromadně na sociálních sítích zděšení lidé.

Popová ikona Madonna neumí stárnout. O tom se přesvědčili všichni její fanoušci, kteří ji viděli na udílení hudebních cen Grammy. Madonna dorazila oděna v dlouhém černém blejzru s maxi sukní, bílé košili s límečkem a černou kravatou, v síťovaných punčochách a s fialovými podpatky na platformě. Oděv si Madonna půjčila z dílny módního domu Mugler, který tento outfit předvedl na haute couture přehlídce v roce 1997.

Vlasy měla stažené do copánků a vypadala trochu jako princezna Leia ze Star Wars. V ruce držela bičík, což u Madonny ovšem není nic šokujícího.

Madonna chce zastavit proces stárnutí

„Madonna vypadá na svůj věk dobře.. pokud je to teda 2700 let stará upírka, která požírá nemluvňata a malá zvířata,“ zněl jeden z komentářů na sociálních sítích, jak informoval Page Six. Madonna byla nominovaná na ‚Nejlepší novou tvář‘ na letošních cenách Grammy?“ zněl další komentář.

Jaká kouzelná formule byla použita k vytvoření nové tváře Madonny? Jsem tak zmatený #GRAMMY,“ dodal další uživatel. „Madonna musí skončit s plastickou chirurgií a přijmout proces stárnutí. V tuto chvíli je téměř k nepoznání,“ dopsal s obavami další.

Madonna se na pódiu během svého vystoupení na Grammy ukázala bez vrásek a s napíchanými tvářemi, jak píše Daily Mail. Je tak vidět, že navštěvuje nejrůznější procedury, aby zůstala mladá.

Vémola v Clash of the Stars? Propadl bych se hanbou, říká jeho trenér a odmítá ho připravovat

Související články

Další články

Nejnovější kauzy