Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Madonna šokuje svým vzhledem! Děsivě zestárla a vyfotila se jako ruská bábuška

Je to vůbec ona?
Zdroj: profimedia/Instagram
+ Dalších 24 fotografií
Zpěvačka Madonna (59) si vždy potrpěla na vzhled a na dokonale upravené fotografie, které se dostanou k veřejnosti. Tentokrát si ale zřejmě dala vína mnohem víc, než ukázala, a publikovala fotografii, která šokovala svět! Fanoušci jsou zhrozeni!

Vlastním jménem Madonna Louise Veronica Ciccone Ritchie (59), která vystupuje již několik desítek let pouze pod jménem Madonna a je označována za ikonu a popovou královnu, zřejmě rezignovala a přestala řešit svůj vzhled tolik jako v minulosti.

Kdysi totiž Madonna lpěla na tom, aby na každé fotografii vypadala skvěle a ven se nedostala jediná fotografie, která nebyla upravená a na které zpěvačka nevypadala dokonale. Dlouhou dobu bojovala s věkem a chtěla se pořád cítit i vypadat mladistvě.

Zřejmě i z toho pramenily její vztahy se zajíčky a provokativní videoklipy, které točí dodnes. Teď ale vše hodila za hlavu a vypadá to, že přijala fakt, že se stářím už nemá cenu bojovat! Na sociální siti zveřejnila fotografii, která šokovala svět!

Vyfotila se se skleničkou vína, v šátku jako babička a bez jediného filtru! Její tvář již dávno není dokonalá, jak to vypadá v různých kampaních či videoklipech. Ukázala se jako ruská bábuška, jak se sama pojmenovala, a fanoušci nepoznávají jinak dokonale upravenou popovou královnu. Co myslíte vy? Líbí se vám i přirozená, nebo by se měla opět vrátit k retušování a úpravě svých fotek?

Mohlo by vás zajímat

Další články