Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Madonna slaví narozeniny: Podívejte se na nejodvážnější snímky královny skandálů!

Madonna slaví narozeniny.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Narozeniny

Královna popu Madonna slaví již své třiašedesáté narozeniny. Celou svou profesní kariéru se nebála šokovat a jinak tomu není ani v současnosti. Na sociální sítě totiž stále dává velmi odvážné snímky a odhaluje se fanouškům. Pro Madonnu je zkrátka věk jen číslo.

Pokud je něco, v čem je zpěvačka Madonna opravdu přeborník, tak je to umění šokovat veřejnost. Už od osmdesátých let, kdy její kariéra prudce stoupala nahoru, nebála se odhalovat a byla považovaná za sexuální symbol.

Mezi její nejikoničtější a nejvíce šokující momenty patří třeba to, když se objevila na obálce Playboye, natočila klip k písni Like a Prayer, vydala knihu s názvem S*x, která obsahuje množství jejích eroticky laděných snímků, nebo když se prošla po mole v návrhu od Jeana-Paula Gaultiera, kde jí byly vidět bradavky.

Madonna se nahoty nebojí

Mohlo by se zdát, že s přibývajícími lety se její soudnost změní, ale ani omylem. Madonna i jakožto šedesátnice stále ukazuje, že má co nabídnout a fanouškům servíruje snímky, na nichž je mnohokrát velmi spoře oděná. Někdy ani to. Autorka hitů jako La Isla Bonita, Papa don’t Preach či Vogue zkrátka ukazuje, že věk je jen číslo.

V galerii se podívejte na nejodvážnější snímky popové královny Madonny, která se ani jakožto šedesátnice nebojí šokovat.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy