Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Madonna si odmítá připustit, že je z ní už důchodce, a ztrapňuje se na Instagramu

Ne 56 let, ale spíš šestnáct.
+ Další 4 fotografie
Madonna si prostě nedá pokoj. Už několikrát dostala ťafku, že se nemá obnažovat ve svých letech na veřejnosti a nemá dělat, že je jí sedmnáct let, ale k ničemu to nebylo.

Není to tak dávno, co jí velké britské rádio korporace BBC vzkázalo, že je pro jejich posluchače už moc stará a vyhazují ji tedy z playlistu. Madonna (56) si z toho ale nic nedělá a na svůj Instagram pořád sází fotky, jako by jí bylo šestnáct let.

Akorát že skoro před půl stoletím.

Madonna v prádle, Madonna nahá, Madonna s chlupy pod pažemi, Madonna ve stylu 50 odstínů šedi. Ano, my víme, že člověk je jen tak starý, jak se cítí, ale lidé nad padesát let se běžně neukazují polonazí, i když mají pořád štíhlou figuru.

Tak nějak totiž vědí, že už je to v jejich věku nedůstojné a existují věci jako soudnost a umírněnost. U Madonny je to spíš panický strach z toho, že se nikdy nevrátí ta doba, kdy jí bylo pětadvacet a provokovala celý svět.

No, nevrátí. To snad víme všichni. Stárnutí je prostě normální proces a pokud jste chytří, dá se z něj vytěžit. A ne se během něj zesměšňovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články