Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Madonna se zuby nehty brání přírodě: Stáří si vybírá daň, nejspíš podstoupila výměnu kyčelního kloubu

Madonna se pochlubila svojí novou jizvou. Fanoušci spekulují, že podstoupila výměnu kyčelního kloubu.
Zdroj: Profimedia.cz a archiv Madonny, koláž: eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
operace
Zpěvačka Madonna již 37 let zažívá vrchol kariéry. Vloni spolupracovala s řadou mladých hudebníků na svém již čtrnáctém albu Madame X. Přestože se obklopuje o generaci mladšími kolegy i milenci, stáří si začíná vybírat svou daň. Poté, co na Instagramu sdílela snímek jizev v horní části pravého stehna, fanoušci začali spekulovat, že podstoupila operaci kyčle.

Madonna na své sociální síti zveřejnila navíc i obrázek toho, co vypadá jako femorální hlava, tedy nejvyšší část stehenní kosti, která je během zmiňovaného zákroku nahrazována. V příspěvku navíc samu sebe označila jako přeživší, což spekulace o operaci pouze posílilo.

Zjizvená Madonna

Odborníci ovšem poukazují na to, že jasně čitelné jizvy na fotografii nevypovídají o tom, že by Madonna podstoupila totální náhradu této části těla.

Avšak vzhledem k tomu, že během několikaměsíčního turné, které album Madame X doprovázelo, si na problémy s kyčlemi i koleny opakovaně stěžovala, nebylo by na tomto zásahu nic divného.

Madonna ruší koncerty

Kvůli zdravotním problémům navíc musela slavná zpěvačka zrušit několik koncertů Rovněž podstoupila regenerační vyšetření kolen.

V této době vyzvala na svém Instagramu fanoušky, ať jí drží palce. Na konci roku 2019 pak zveřejnila příspěvek, že jí zdravotní problémy nejen způsobují nepopsatelné bolesti, ale také vhání slzy do očí.

Ve svém věku už má rovněž zkušenosti s chozením za pomoci hůlky. Také prohlásila, že ji doktoři varovali před nenávratným poškozením soustavně namáhaných orgánů, pokud nezvolní energický způsob svého života. Nedávno však vystupovala v Los Angeles a New Yorku a působila velmi čiperně.

Madonna se snaží ošálit přírodu

Madonna se pokouší zmrazit čas nejen intenzivní dřinou v posilovně, ale i prostřednictvím botoxu a faceliftingu - chirurgických operací, při kterých dochází k redukci vrásek a omlazení tváře a krku. Další plastické operace popová diva popírá. Dvaašedesátiletou zpěvačku ale zřejmě do budoucna čekají spíše operace, kterým se leckterý důchodce nevyhne.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy